Piątek, 26 kwietnia
Imieniny: Marii, Marzeny
Czytających: 13085
Zalogowanych: 25

IV-liga siatkarzy: Siatkarze zanotowali kolejną porażkę, z Rośkiem zagramy już w poniedziałek

Niedziela, 15 kwietnia 2012, 17:43
Aktualizacja: 17:44
W 6. kolejce fazy finałowej IV–ligi KPSW Jelenia Góra nie sprostało rezerwom Gwardii Wrocław przegrywając 1:3. Swój mecz przegrała również kowarska Olimpia i straciła praktycznie szanse na awans.

Jeleniogórzanie dobrze weszli w mecz, ale roztrwonili kilkupunktową przewagę słabymi serwisami i z pierwszej partii cieszyli się młodzi wrocławianie. W drugim secie goście prowadzili już 18:12, ale wtedy 8-punktową serią popisali się podopieczni Wojecha Lary, a całą partię wygrali na przewagi 26:24. W trzeciej odsłonie nasi nie mieli już zbyt wielu argumentów po swojej stronie przegrywając gładko do 19. W czwartym secie mimo wyrównanej walki nie udało się doprowadzić do tie-breaka i to przyjezdni cieszyli się z końcowego sukcesu, po którym odbronili pierwszą pozycję w ligowej tabeli.

Niepowodzeniem zakończył się również mecz Olimpii z Rośkiem Syców. Mecz w Kowarach miał podobny przebieg jak ten w hali im. Jerzego Szmajdzińskiego i mimo ambitnej postawy wicelider zwyciężył 3:1.

Jeleniogórzanie następny mecz zagrają awansem w najbliższy poniedziałek, 16. kwietnia. O godz. 18:00 do hali przy ul. Lwóweckiej zawita Rosiek Syców.