Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 16 kwietnia
im. Cecylii, Julii

Jelenia Góra: Czas na kluczowe mecze

Wtorek, 2 marca 2021, 21:46
Aktualizacja: 21:50
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Juniorki Wichosia Jelenia Góra mają przed sobą dwa arcyważne mecze w rozgrywkach dolnośląsko-lubuskich. W ramach przygotowań, rozegrały dzisiaj (2.03) sparing ze starszymi koleżankami z II ligi.

Podopieczne Rafała Sroki potrzebują okazałej wygranej z MKS MOS Wrocław (3.03, godz. 17:00 - u siebie) lub w starciu z bezpośrednim rywalem o awans do fazy centralnej - AZS AJP Gorzów Wielkopolski (5.03, godz. 17:30 - na wyjeździe).

Dobrze, że obyło się bez kontuzji, ale musimy grać z dobrymi drużynami. Jest szansa - potrzebujemy wygranej w Gorzowie, ale jeśli wysoko wygramy jutro, to też mamy szansę awansu. Gra idzie o małe punkty - niskie zwycięstwo niewiele da. Będziemy walczyli i mam nadzieję, że Martyna Główczak dołączy do nas po Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Liczę na to, że Oliwia Szpila, Wiktoria Podroużek, czy Oliwia Pladzyk pociągną nam granie i liczę, że te doświadczone dziewczyny powalczą. Dużo zależy od pierwszych minut i pójdziemy vabank - powiedział Rafał Sroka, trener juniorek Wichosia.

Drugoligowy Wichoś w towarzyskiej gierce pokonał młodsze koleżanki klubowe 107:46.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rondo bez opóźnień

To my mówimy prawdę

Wyrzucali odpady w lesie, a urzędnicy nie reagowali  

Święcenie pokarmów

Podwyżka za wodę i ścieki zablokowana [AKTUALIZACJA]

Co z ruinami dawnej papierni?

Parkowanie bez zasad

Rocznica tragedii smoleńskiej w Jeleniej Górze

Taki widok to wstyd!

Tur – Sudety 1:0

Nabory wniosków w KARR