Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 29 listopada
im. Błażeja, Saturnina

Wrocław: Zespół Agat olśnił Wrocław

Wtorek, 28 września 2021, 6:01
Autor: WAC
Fot. Zespół Agat
Zespół wokalny Agat z Jeleniej Góry wystąpił w stolicy Dolnego Śląska w tegorocznej edycji Komediowego Międzynarodowego Festiwalu „Wrocek”.

Agat zaprezentował się w programie znanego z kabaretu Elita Jerzego Skoczylasa. W koncercie wystąpiły też śpiewające aktorki, znane z udziału w programach X FAKTOR i The Voice of Poland: Agnieszka Damrych i Marta Dzwonkowska.

Publiczność jak zwykle bardzo serdecznie i entuzjastycznie nas przyjęła – mówi kierująca zespołem Agat Elżbieta Markowska. - Radość i wspólna zabawa towarzyszyła nam przez cały koncert. Były bisy, bisy i ponowne zaproszenie do Wrocławia, z którego na pewno skorzystamy.

Zespół Agat działa przy Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze od ponad 20 lat. W swoim repertuarze ma wiele przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół tworzą: Bożena Hes- Cesarz, Dorota Barszczewska, Halina Gadecka, Irena Korczyńska, Marta Kornaś, Elżbieta Markowska. Kierownikiem zespołu jest: Elżbieta Markowska. Agat wielokrotnie reprezentował Jelenią Górę na festiwalach i przeglądach o zasięgu wojewódzkim, krajowym czy nawet międzynarodowym, zdobywając główne nagrody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sukces zbiórki dla ratowników górskich

O sercu kobiecym

MPGK odśnieża

Czytaj również

Dzień Tolerancji w ZSOiT

Dziwne jest serce kobiece.... w Muzeum Karkonoskim

Kolejne dzikie wysypisko w Maciejowej

List otwarty w sprawie podwyżki abonamentu

Czytelniczka: Skandaliczny abonament za wodę

Podwyżki podatków lokalnych

Wystawa Agnieszki Nienartowicz w BWA

Czytanie po ciemku – spotkanie w "Muflonie"

MBP w nowym miejscu