Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

Jelenia Góra: Zdrowy Dzień w Jeleniej Górze

Wtorek, 1 kwietnia 2014, 8:18
Aktualizacja: 8:21
Autor: Org
Fot. Organizator
"Zdrowy Dzień" czyli projekt poświęcony promocji zdrowia oraz diagnozie i wspomaganiu leczenia padaczki odbędzie się w sobotę (5 kwietnia br.) od godz. 11.00 do godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Paderewskiego 13 w Jeleniej Górze.

- Celem projektu jest zwrócenie uwagi na problem nieleczonej lub źle leczonej padaczki oraz zachęcenie potencjalnych chorych do wykonania badań i podjęcia ewentualnego leczenia – wyjaśniają organizatorzy. - Skierowany jest do chorych na padaczkę, zarówno dzieci, ich opiekunów, jak i osób dorosłych, którzy chcieliby poprawić komfort swojego życia z tą chorobą, poznać wiele cennych rad od specjalistów – dodają.
Wykłady poprowadzą: dr Piotr Zwoliński - epileptolog, neurofizjolog i elektoencefalografista, jeden z najwybitniejszych fachowców w kraju oraz Magdalena Socha - specjalistka neurorehabilitantka osób z padaczką.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 600-33-78-92 (Andrzej Łubniewski - reprezentant Centrum Terapii Padaczki Neurosphera z Warszawy) oraz 75/75-46-174 (Urząd Miasta Wydział Dialogu i Spraw Społecznych Lucyna Kornobys) oraz wchodząc w link do szerszych informacji:
http://jeleniagora.pl/content/projekt-zdrowy-dzie%C5%84-5-kwietnia.

Akcję "Zdrowy Dzień" honorowym patronem objął Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Inicjatorem akcji edukacyjnej jest Centrum Terapii Padaczki Neurosphera z Warszawy wraz z Urzędem Miasta Jeleniej Góry, Wydziałem Dialogu i Spraw Społecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Miasto zadba o zamek

Złożyli kwiaty przy pomniku

Z okazji Dnia Strażaka

Czytaj również

Wieże ciśnień zostają

Straż miejska złamała prawo?

Modernizacja oczyszczalni zagrożona?

Tak nie wolno parkować!

Dzień Koni

Dzień Tuńczyka

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Tak się ptaków nie dokarmia

Fontanna znów zachwyca