Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 5 marca
im. Adriana, Oliwii

Mysłakowice: To były ferie bez nudy (aktualizacja)

Środa, 20 stycznia 2021, 11:43
Aktualizacja: 11:48
Autor: WAC
Fot. GOK Mysłakowice
Uczestnicy zajęć zorganizowanych online w trakcie zakończonych niedawno ferii zimowych przez Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach nie mogli narzekać na nudę.

Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach jako pierwszy w powiecie rozpoczął zajęcia z dziećmi online. Podczas ferii z GOK-iem naładowanych kulturą, codziennie o godzinie 11.00, na portalu społecznościowym, prezentowany był specjalnie przygotowany krótki film instruktażowy z pomysłami na zabawę czy też kreatywne spędzanie czasu. Dodatkowo Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach wraz z podległymi świetlicami w Łomnicy, Wojanowie i Karpnikach, nie mogąc prowadzić zajęć w tradycyjnej formie, przygotował specjalne pakiety z materiałami potrzebnymi do zajęć. Podczas zajęć online, można było zostać młodym chemikiem, robiąc szereg prostych, aczkolwiek zaskakujących doświadczeń, bazując jedynie na rzeczach znalezionych w kuchni.

Podczas ferii z GOK-iem nie zabrakło również zajęć kreatywnych. Nie zapomniano również o zbliżającym się Dniu Babci i Dniu Dziadka oraz dniu zakochanych. Podczas warsztatów pokazano jak zrobić z papieru laurki 3D oraz uszyć z lnu serduszko. Natomiast podczas warsztatów z gliną samoutwardzalną, nie tylko najmłodsi, mogli nauczyć się jak zrobić miseczkę np. z odciśniętym liściem.

Jeżeli ktoś przegapił kreatywne ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mysłakowicach a szuka inspiracji do kreatywnych zajęć to w dalszym ciągu może odnaleźć potrzebne do tego filmy na Facebooku GOK-u.

Ciekawym pomysłem jest również konkurs dla dzieci podsumowujący całość wydarzenia. Aby wziąć w nim udział trzeba wykonać minimum trzy prace z ferii z GOK-iem, a następnie wykonać ich zdjęcia, stworzyć kolaż i wysłać mailem na adres: swietlicagok@gmail.com. Oczywiście na zwycięzców czek atrakcyjna nagroda!

Ogłoszenia

Czytaj również

Co nowego na budowie najdłuższego tunelu?

Krwiodawcy niepotrzebni?

Znany inwestor wybuduje osiedle z apartamentami w centrum Jeleniej Góry

Jaka przyszłość zbiornika Sosnówka?

Bocianie gniazdo gotowe

Podpisy zebrane – czas na referendum?

Pamięci wyklętym

Sąd nie ukarał za brak maseczki

Porównaj ceny z Jelonką.com

Spór o fundusz sołecki

Podwyżka cen za wodę i ścieki

Dotacja na zabytek