im. Jacka, Tomasza

Jelenia Góra: Przełamanie Pub Gola

Niedziela, 31 października 2021, 20:30
Aktualizacja: 20:33
Pub Gol Jelenia Góra w końcu zagrał na miarę swoich możliwości - w niedzielnym (31.10) starciu z Mitexem Podgórzyn, ekipa z Czarnego wygrała 4:0 i awansowała na 10. pozycję A-klasy (gr. 1).

W pierwszej połowie żaden z zespołów nie potrafił otworzyć wyniku. Po zmianie stron skutecznością wykazali się gospodarze, którzy w 56. minucie za sprawą Damiana Gałka objęli prowadzenie. W 65. minucie było już 2:0 - tym razem Gałek popisał się swoim firmowym strzałem "krzyżakiem" - to już jego piąte trafienie w ten sposób w obecnym sezonie. W 77. minucie debiutancką bramkę dla Pub Gola zdobył Jakub Maksymów, a wynik ustalił w 80. minucie Łukasz Augustyniak.

Pub Gol Jelenia Góra - Mitex Podgórzyn 4:0 (0:0)

1:0 Damian Gałek 56'
2:0 Damian Gałek 65'
3:0 Jakub Maksymów 77'
4:0 Łukasz Augustyniak 80'

PG: Sender - Lachowicz, Kukuła, Gawroński, Pawlikowski, Chromiński (60' Maksymów), Kaszuba, Hamowski, Grabski (84' Gaździcki), Gałek (75' Radek), Augustyniak.
Mitex: Nowicki – Świder, Krzyżyński (77’ Kowalski), Klecha, Zin (77’ Rapacz), Soboń, Rychter (46’ Jankiewicz), Piwowarczuk, Bukat (52’ Morański), Brzozowski (62’ Słobodzian), Sobczak (62’ S. Lewandowski).