Zalogowanych: 4

Świdnica: Porażka w Świdnicy

Środa, 23 grudnia 2020, 12:26
Aktualizacja: 12:26
Polonia Świdnica okazała się za mocna dla Wilków Karpacz, które niemal już tradycyjnie - do meczu przystąpiły w okrojonym składzie. Zabrakło m.in. Aleksandra Raczka czy Jakuba Popkowskiego, a doświadczony zespół gospodarzy był tego dnia znacznie skuteczniejszy.

W pierwszej kwarcie do stanu 17:10 pojedynek był dosyć wyrównany, ale w ostatnich dwóch minutach tej części gry miejscowi dołożyli 12 punktów i z każdą kolejną kwartą powiększali swoją przewagę. Do przerwy było 55:23, więc już po 20 minutach gry świdniczanie pokazali, że są w znacznie lepszej dyspozycji. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 101:55.

W tabeli III ligi (gr. A) Wilki Karpacz są na ostatnim miejscu (2 zwycięstwa - 11 porażek). Ekipa ze Świdnicy z dorobkiem 7 zwycięstw i 5 porażek jest na 4. miejscu. W 14. kolejce ekipa Leszka Oleksego zagra w mieście pod Śnieżką, a ich rywalem będzie Chrobry XXI Kłodzko (mecz zaplanowano na 16.01.2021 r.).

IgnerHome Polonia Świdnica - UKS SMS Wilki Karpacz 101:55 (29:10, 28:13, 24:16, 22:16)

Polonia: Sieńko 29, Dymarski 15, Rejek 12, Poradzisz 11, Kaczmarczyk 10, Pałac 8, Ozga 8, Murzacz 4, Cisek 2, Soboń 2, Kostek, Połeć.
Wilki: Pawłowski 16, Kanecki 13, Adamczyk 11, K. Rybarczyk 4, Prystrom 4, A. Rybarczyk 3, Bęc 2, Jasiński 2, Polak.