Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Jelenia Góra: Poranek ze smokiem

Sobota, 14 maja 2022, 5:56
Autor: JCK Muflon
Fot. JCK Muflon
29 maja (niedziela) o godz. 12.00 w JCK Muflon zawitamy do Krakowa. Po to, by poznać Wawelskiego Smoka i... Kogóż to? Szewczyka! Upewnimy się, czy na pewno znamy zakończenie tej legendy. To niezmiernie ciekawe pytanie, a odpowiedź z pewnością zaskoczy.

Tego niedzielnego poranka odwiedzi nas gość specjalny – Robert Maciąg, pisarz i podróżnik, autor książki „Wielka ucieczka Wawelskiego Smoka”. Razem odkryjemy tajemnicę, w jaki sposób szewczyk pokonał groźnego stwora. A może jednak nie pokonał, bo smok wcale nie był groźny?

A do tego wszystkiego: wsiądziemy jeszcze na latający dywan, powąchamy jak pachnie siarka, zmierzymy się w wyścigu owiec, nauczymy się kilku zwrotów po chińsku, a na koniec podczas warsztatów artystycznych zrobimy piękne, wełniane owieczki.

ak co miesiąc czeka na Was też legenda w czarnym teatrze i piosenka. Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy nie boją zmierzyć się z takimi wyzwaniami! To dopiero będzie poranek!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej. Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172, Jelenia Góra.

Cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie. Bilety dostępne na stronie www.bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Święto folkloru

Piórem, obrazem i muzyką po Karkonoszach w ODK

Czaty zamkowe

Czytaj również

Zalew kultury

Koncert ukraińskich uczniów w Żeromie

Muzyczna koncertuje  

Kolejne wsparcie finansowe dla KANS

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Otworzą ruch na alei Wojska Polskiego

Kowarskie Stragany z muzyką i zabawą

Tak nie parkujemy!

Ścieki w Kamiennej