Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 24 maja
im. Joanny, Zuzanny

Jelenia Góra: Policja: noga z gazu!

Poniedziałek, 10 stycznia 2022, 12:42
Aktualizacja: 12:44
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
W miniony weekend na drogach regionu jeleniogórskiego doszło do kilkunastu kolizji drogowych, których przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między i najechanie na tył innego pojazdu, nieustąpienie pierwszeństwa oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 8 stycznia około godziny 9.30 w Jeleniej Górze na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Krasickiego. 31-letni kierujący pojazdem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu mercedesem, w wyniku czego doszło do zderzenia. Uszkodzone zostało również ogrodzenie posesji. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 1550 zł i otrzymał 6 punktów karnych.

Jeleniogórska policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami, bowiem „najechanie” na tył innego auta to częsta przyczyna zdarzeń drogowych. Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego

Ogłoszenia

Czytaj również

Pijany przyjechał autem na zakupy

Jubileusz "Katolika"

Kurort przed wiekami

Czytaj również

Pożar pustostanu

W niedzielę spotkanie otwarte z Antonim Macierewiczem

Chciał wysadzić dom

Szpital Bukowiec bez położnictwa

Pożar śmietnika

Areszt za narkotyki

Samochód wpadł do przepustu

Kolizja trzech aut

Spotkali się z Antonim Macierewiczem