Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 22 października
im. Filipa, Halki

Jelenia Góra: Piknik spółek miejskich z wieloma atrakcjami

Czwartek, 16 września 2021, 12:03
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórskie spółki wraz Galerią Sudecką szykują dla mieszkańców miasta i regionu sporo atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. III edycja Pikniku Miejskiego odbędzie się w niedzielę (19.09) w godz. 14:00 - 18:00.

Prezesi MZK, MPGK, Term Cieplickich i Wodnika zachęcają do odwiedzenia parkingu Galerii Sudeckiej w najbliższą niedzielę. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz konkurs, gry i zabawy. Główną nagrodą ma być weekend dla dwóch osób w Międzyzdrojach.

We wrześniu obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności - w tym roku przypada to w terminie 16-22 września. Hasłem jest "Korzystaj ze zrównoważonej mobilności - dbaj o zdrowie". W związku z tym wspólnie ze spółkami przygotowaliśmy piknik - powiedziała Agata Buśko, prezes MZK, który w tym roku jest głównym organizatorem imprezy.

Jak mówił Włodzimierz Stasiak, spółka MPGK przygotowała m.in. konkursy, wystawę pojazdów elektrycznych, posiłki, konkursy dla dzieci oraz wyjazd na weekend do miasta partnerskiego Jeleniej Góry.

Jako spółka jesteśmy odpowiedzialni na tym festynie za catering, więc zapraszamy na pyszne swojskie jedzenie, a także do naszych specjalistycznych samochodów. Będą specjalne atrakcje dla dzieci - mówiła Katarzyna Wierska-Kuberka, prezes PWiK Wodnik.
Przygotowaliśmy również stoisko edukacyjno-informacyjne. Będą różne animacje, konkursy, kolorowanki, a także wystawimy dwa autobusy - hybrydowy marki Volvo oraz elektryczny Yutong - dodała A. Buśko.

Z kolei Termy Cieplickie przybliżą zakres działalności swojej spółki, a więc nie tylko cieplicki aquapark, ale również zarządzanie obiektami sportowymi. Będą również konkursy z wejściówkami do Term.

Jako Galeria Sudecka cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do udziału do pikniku - ze swojej strony oprócz zaplecza technicznego, będziemy oferować animacje, nagrody i vouchery - dodał Jakub Nowicki, marketing manager w Galerii Sudeckiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiec poparcia dla Unii Europejskiej

Spór na ryneczku trafił na wokandę

Straż Miejska sprawdzi czym palimy w piecach  

Czytaj również

Z Pawłem Drozdem na Antarktydzie

Dla profilaktyki

Festyn Ekologicznej Rodziny w Bukowcu  

MdW: Gdzie są polskie flagi na jeleniogórskim ratuszu?

Inauguracja roku akademickiego w Politechnice

Łagodniejszy wyrok dla byłego proboszcza

Ten dźwig zagrożeniem?

Dzień Praw Rodziny

Krwiodawstwo (na razie) w krwiobusie