Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 26 lipca
im. Anny, Grażyny, Mirosławy

Jelenia Góra: Muzyczny poranek z okazji święta dzieci

Poniedziałek, 31 maja 2021, 13:54
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W Niedzielnym Poranku Muzycznym w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze można było poczuć dawną "normalność". Na scenie - oprócz prowadzących i muzyków - pojawiły się dzieci, które były bohaterami imprezy zorganizowanej przy okazji Dnia Dziecka.

Choć na widowni nadal można było zająć maksymalnie połowę miejsc, a dodatkowo wymagano zakrywania ust i nosa - kolejna odsłona Niedzielnego Poranka Muzycznego przypominała już dawne czasy, bowiem gośćmi wydarzenia były młodzi aktorzy z grupy teatralnej Zygzak z Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze.

Ostatni w tym sezonie artystycznym Niedzielny Poranek Muzyczny zaplanowano na 13 czerwca o godz. 10:00 i 13:00, kiedy to będzie można poczuć wakacje!

Gdy zbliżają się wakacje, nasze myśli i plany uciekają ze szkolnych ławek w najpiękniejsze miejsca świata. Z plecaków wyciągamy książki i zeszyty, a na ich miejscu lądują letnie ubrania. Zanim jednak wyruszymy na wczasy, dajmy się porwać lekkim, wpadającym w ucho melodiom. Wraz z instrumentalistami, których będziemy gościć podczas czerwcowego koncertu, nakreślimy muzyczną mapę wakacyjnych marzeń. Odwiedzimy m. in. plaże Hiszpanii, Francji i Włoch. Ostatnie spotkanie przed letnimi feriami spędzimy w radosnej i beztroskie atmosferze - przecież świat muzyki to także świat relaksu - dodają organizatory wydarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rządy PO w praktyce

Spotkanie PiS zakłócone

„Coś na ząb” w ZTA na koniec tego sezonu

Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką

Zaprezentowali Polski Ład

Rondo do końca wakacji  

Koncertowo przy Ratuszu

Festival dell Arte wkrótce

Żywioł spustoszył gminę

Wystąpili po sąsiedzku

Spotkanie autorskie Bogusława Chraboty  

W dawnej grafice