Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 22 października
im. Filipa, Halki

Jelenia Góra: Memoriał Warzyboka w Sobieszowie

Poniedziałek, 20 września 2021, 13:44
Aktualizacja: 13:44
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W sobotę (18.09) na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie odbyła się VI edycja Memoriału im. Mariusza Warzyboka w saneczkarstwie. W zawodach wzięło udział ok. 120 zawodników i zawodniczek.

Wyniki:

Młodzik 2007-2009
1. Cyprian Dybalski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Mikołaj Preczewski - UKS Nowiny Wielkie
3. Ernest Maślanka - UKS Nowiny Wielkie

Młodziczka 2007-2009
1. Maria Czarnecka - UKS Nowiny Wielkie
2. Kamila Domowicz- UKS Nowiny Wielkie
3. Katarzyna Sasak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Junior Młodszy 2004-2005- 2006
1. Arkadiusz Trojga - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Karol Warzybok - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Witold Dutkowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Juniorka Młodsza 2004-2005-2006
1. Zuzanna Pieroń - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Oliwia Dawidowska - KKS "Beskidy" Bielsko Biała
3. Emilia Nosal - UKS KTH Krynica Zdrój

Junior 2001-2002 -2003
1. Jakub Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Mateusz Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Kamil Dziedzina - Dunajec

Juniorka 2001-2002-2003
1. Anna Bryk - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Nikola Domowicz- UKS Nowiny Wielkie
3. Patrycja Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Senior 2000-1991
1. Jakub Rapalski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Seniorka 2000-1991
1. Weronika Bryk - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Mężczyzna - 1990 i starsi
1. Adam Wanielista - UKS Nowiny Wielkie
2. Przemysław Pochłód - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Sylwester Poniatowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Kobieta - 1990 i starsza
1. Marta Pochłód - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Monika Pawlak-Warzybok - UKS "15" Jelenia Góra

Ponadto organizatorzy zapewnili rywalizację dla dzieci, których wyniki przedstawiały się następująco:

Chłopcy 2009-2010-2011
1. Łukasz Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2.Adrian Dubel - UKS KTH Krynica Zdrój
3. Szymon Hałoński - UKS "15" Jelenia Góra

Dziewczynki - 2009-2010-2011
1.Zuzanna Kołaczek - UKS "15" Jelenia Góra
2. Hanna Piwkowska - UKS Nowiny Wielkie
3. Iga Kochanowska - UKS "15" Jelenia Góra

Warto dodać, że najmłodszym uczestnikiem był Kamil Domański, który ma 2 latka. W memoriale w tym roku nie wzięli udziału zawodnicy z kadry, ponieważ w tym czasie przebywali na zgrupowaniu w Wiśle.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spór na ryneczku trafił na wokandę

Wiec poparcia dla Unii Europejskiej

Czytelnik: Samochody rozjeżdżają miejski park

Licealiada w tenisie stołowym

Nowy teledysk Leniwca – ku przestrodze  

Wspomnienia wierszem

Dzieci przebadane i co dalej?

Służby usuwają skutki wichury

Dziki coraz bardziej uciążliwe

Inauguracja roku akademickiego w Politechnice

Jeleniogórzanie z awansem do finału mistrzostw Polski

MdW: Gdzie są polskie flagi na jeleniogórskim ratuszu?