Czytających: 10447

Jelenia Góra: Mecz zacięty do ostatnich sekund

Czwartek, 13 października 2022, 19:27
Aktualizacja: 19:27
W zaległym meczu 2. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodziczek Karkonosze Jelenia Góra podejmowały KPR Kobierzyce. Po wyrównanej walce do ostatnich sekund, minimalnie lepsze były przyjezdne.

W pierwszej połowie podopieczne Justyny Domin prowadziły 4:2 i 7:5, ale przed przerwą ekipa prowadzona przez Martynę Michalak odskoczyła na 3 bramki i było 9:12. Po zmianie stron większość czasu kobierzyczanki były na prowadzeniu. W 40. minucie jeleniogórzanki doprowadziły do remisu 15:15, ale i tym razem przyjezdne odskoczyły (na 15:18). Ambitna postawa biało-niebieskich skutkowała kolejnym remisem (18:18 w 48. minucie), ale ostatni gol był dziełem KPR-u i mecz zakończył się wynikiem 18:19.

MKS Karkonosze Jelenia Góra – KPR Kobierzyce 18:19 (9:12)

Karkonosze: Ceglińska – Kachnikiewicz 7, Popczyńska 5, Sakharnatskyi 3, Hołyś 2, Buluk 1, Ciepiela, Karnawalska, Nowak.
KPR: Urzędowska – Martyniak 7, Koprowska 4, Leżaj 3, Kozłowska 2, Florecka 1, Nahrebecka 1, Werowska 1, Roznerska, Szczęśniak, Winter.
Kary: 4 minuty (Karkonosze) – 6 minut (KPR)
Sędziowały: Barbara Barczyńska, Barbara Białogrecka.