Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 22 stycznia
im. Anastazego, Wincentego

Jelenia Góra: Jarmark Mikołajowy na Zabobrzu

Niedziela, 5 grudnia 2021, 6:06
Autor: WAC
Fot. WAC
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Ognisko TKKF Zabobrze były organizatorem Jarmarku Mikołajowego, który odbył się wczoraj (4.12) na placu sportowym przy ul. Noskowskiego na jeleniogórskim Zabobrzu. Środki na organizację imprezy pochodziły z puli Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego.

Na jarmarku swoje produkty sprzedawali lokalni wytwórcy oraz producenci żywności. Dla najmłodszych przygotowano zabawy sportowo – ruchowe. Każdy też mógł skosztować bigosu oraz zupy grzybowej przygotowanych na kuchni polowej. Na scenie swoje umiejętności wokalne prezentowały miejscowe zespoły. Nie zabrakło występu przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 13. W roli prowadzącej imprezę wystąpiła jeleniogórska aktorka Honorata Magdeczko – Capote.

W tym roku Jarmark Mikołajkowy odbywa się po raz pierwszy – mówi prezes JSM Mirosław Garbowski. - O tym że taka impreza na Zabobrzu była potrzebna świadczy duże poparcie jaki ten projekt zyskał podczas głosowania w ramach JBO. Jarmark jest kolejnym działaniem, które ma służyć integracji mieszkańców z JSM. Rolą spółdzielni nie jest tylko zbieranie czynszów. Mam nadzieję, że jarmark stanie się imprezą cykliczną, organizowaną corocznie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Auta na ścieżkach rowerowych

Dachowanie na Cieplickiej

Dla babć i dziadków

Czytaj również

Młodzi Nowocześni o Polskim Ładzie

Dzień Bigosu

Zapowiedź rundy wiosennej w 2. Lidze!

Dzień Kubusia Puchatka

Piękno i tradycja rzemiosła mieszkańców regionu

Sanepid ws. glifosatu

Śnieżka znów królową wiatru

Czytelnik: Jeżdżą brudasy

Będzie posterunek straży pożarnej w Karpaczu?