Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 15 kwietnia
im. Bazylego, Tytusa

Jelenia Góra: Czytelnik: w przychodni na Zabobrzu płatne toalety!

Czwartek, 4 marca 2021, 6:01
Autor: WAC
Fot. WAC
To skandal, że w miejscu takim jak przychodnia ktoś wpadł na pomysł, aby wprowadzić opłatę za korzystanie z toalet - mówi pan Wiesław.
Kilka dni temu byłem u lekarza w Przychodni Zabobrze przy ul. Ogińskiego w Jeleniej Górze - mówi nasz Czytelnik. - Ze zdziwieniem zobaczyłem, że aby skorzystać z toalety trzeba wrzucić do automatu umieszczonego na jej drzwiach monetę 1 złotową. Moim zdaniem w takim miejscu toalety powinny być bezwzględnie bezpłatne, a wprowadzenie opłaty jest kuriozalne.

Jak dowiedzieliśmy się w Przychodni "Zabobrze" opłatę za korzystanie z toalet wprowadzono tam, gdyż masowo korzystały z nich osoby przygodne, nie będące pacjentami tej lecznicy. Podejmując ta decyzję brano pod uwagę też względy bezpieczeństwa, aby w dobie pandemii ograniczyć liczbę osób wchodzących do przychodni. Jednocześnie zapewniono nas, że w przypadku gdy pacjent nie będzie miał przy sobie pieniędzy, któryś z pracowników lecznicy wrzuci za niego monetę do automatu. W części pediatrycznej przychodni korzystanie z toalet w dalszym ciągu jest bezpłatne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rocznica tragedii smoleńskiej w Jeleniej Górze

Zbiornik Sosnówka zostanie zamknięty czy nie?  

Kto posprząta na Tabaki?

Czytaj również

Nowe dyrektorki w SP 11 i Handlówce

Poradnia po remoncie

W Bolkowie kręcą film

Wiosenny przegląd "Zbyszka"

Gabaryty zalegają...

Areszt dla dilera

Wideokonferencja nt. ciepła

Wodnik odwoła się do prezesa Wód Polskich

Święcenie pokarmów