Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 16 kwietnia
im. Cecylii, Julii

Jelenia Góra: Czytelnik: w przychodni na Zabobrzu płatne toalety!

Czwartek, 4 marca 2021, 6:01
Autor: WAC
Fot. WAC
To skandal, że w miejscu takim jak przychodnia ktoś wpadł na pomysł, aby wprowadzić opłatę za korzystanie z toalet - mówi pan Wiesław.
Kilka dni temu byłem u lekarza w Przychodni Zabobrze przy ul. Ogińskiego w Jeleniej Górze - mówi nasz Czytelnik. - Ze zdziwieniem zobaczyłem, że aby skorzystać z toalety trzeba wrzucić do automatu umieszczonego na jej drzwiach monetę 1 złotową. Moim zdaniem w takim miejscu toalety powinny być bezwzględnie bezpłatne, a wprowadzenie opłaty jest kuriozalne.

Jak dowiedzieliśmy się w Przychodni "Zabobrze" opłatę za korzystanie z toalet wprowadzono tam, gdyż masowo korzystały z nich osoby przygodne, nie będące pacjentami tej lecznicy. Podejmując ta decyzję brano pod uwagę też względy bezpieczeństwa, aby w dobie pandemii ograniczyć liczbę osób wchodzących do przychodni. Jednocześnie zapewniono nas, że w przypadku gdy pacjent nie będzie miał przy sobie pieniędzy, któryś z pracowników lecznicy wrzuci za niego monetę do automatu. W części pediatrycznej przychodni korzystanie z toalet w dalszym ciągu jest bezpłatne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wirtualnie ze studentami

Zaszczepią masowo?

Nabory wniosków w KARR

Czytaj również

Osobliwości Doliny Bobru

To my mówimy prawdę

Co z ruinami dawnej papierni?

Łatwy dostęp do testów na koronawirusa  

Pieniądze dla klubów

Parkowanie bez zasad

Rocznica tragedii smoleńskiej w Jeleniej Górze

Zmarł Adolf Czwartyński

Podwyżka za wodę i ścieki zablokowana [AKTUALIZACJA]