Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 maja
im. Miry, Franciszka

Region Jeleniogórski: Bandyta ma kłopoty

Środa, 20 lutego 2008, 14:34
Aktualizacja: 16:09
Autor: TEJO
Opryszek, który z niebezpiecznym narzędziem napadł na kobietę w Piechowicach, dostanie kolejny zarzut. Okazało się, że nie tylko zagrażał zdrowiu i życiu ludzi, lecz także kradł to, na co inni uczciwie zarobili.

Bandzior już siedzi w celi jeleniogórskiego aresztu. Trafił tam złapany przez policjantów, kiedy przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował, uderzył i obrabował 53-letnią mieszkankę Piechowic. Kobieta chwilowo straciła przytomność.

Na szczęście łup udało się odzyskać, poszkodowana odzyskała zdrowie, a przestępca znalazł się tam, gdzie jego miejsce. Ale to nie koniec kłopotów piechowickiego rzezimieszka. Choć ma dopiero 26-lat, może pochwalić się bogatymi zapisami w kartotekach policji. Od 2006 roku dopuszczał się wielu kradzieży z włamaniem do mieszkań i altanek w Piechowicach.

Ograbiał działkowców z tego, co ciężką pracą sami zrobili lub kupili za uciułane ze skromnych emerytur pieniądze. – Ukradł różnego rodzaju elementy metalowe, radioodbiornik oraz inne przedmioty – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

O ile sąd nie zlituje się nad bandytą, dostanie on wyrok co najmniej 10 lat więzienia. Piechowiczanie wcale za nim nie tęsknią. Woleliby, aby 26-latek siedział za kratkami jak najdłużej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak się tylko szkodzi

Bez przełomu w sprawie oczyszczalni

Dla kogo pieniądze?

Czytaj również

Zjechały motocykle

Straż miejska złamała prawo?

Co się zdarzyło na sesji (wracamy do tematu)  

Zebrali kilka ton śmieci

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Dzień Położnej

Roboty w końcu na finale  

Darmowe porady prawne

Będzie bezpieczniej przy Polanie