Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 maja
im. Miry, Franciszka

Jelenia Góra: Ars poetica – „Ziarna nadziei” w ODK

Piątek, 11 kwietnia 2014, 8:27
Aktualizacja: 8:29
Autor: ODK
Fot. ODK
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu Ars poetica: "Ziarna Nadziei" – prezentacja tomiku poezji Mieczysławy Kłos–Kuligowskiej. Spotkanie odbędzie się w 28. kwietnia o godz. 17:00 w kawiarni Muza.

"Ziarna Nadziei" to już trzeci tomik poezji Mieczysławy Kłos-Kuligowskiej, który zostanie zaprezentowany w ramach comiesięcznego cyklu spotkań literackich ARS POETICA. Poetka, chociaż urodziła się w Szczecinie, od ponad czterdziestu lat mieszka w Jeleniej Górze. Z wykształcenia jest chemikiem, jednak umysł ścisły nie burzy humanistycznej wrażliwości, która od czasu szkoły zajmowała jej wyobraźnię. Jak mówi sama poetka, „urodziła się z poezją w duszy”.

Debiutowała tomikiem wierszy "Na progu miłości" w Stowarzyszeniu W Cieniu Lipy Czarnoleskiej, którego jest członkinią od 2010 roku. Drugi tomik zatytułowany "Świat barwy i słowa" był wspólną pracą mamy i córki Kseni, która od dzieciństwa przejawiała zamiłowanie do wyrażania swojego świata w obrazach.

Prezentowany tomik "Ziarna Nadziei" zawiera wiersze refleksyjne i na tych uniwersalnych emocjach poetka nawiązuje dialog z czytelnikiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie bezpieczniej przy Polanie

Zaczytaj się z Jelonką.com

Straż miejska złamała prawo?

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Dachowanie skody

Pestka startuje w środę!

Zaproszenie na swing party

Rozpoczął się proces

Zaczytaj się z Jelonką.com

Raport ws. koronawirusa

K. Koziołek w ratuszu

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow