Zalogowanych: 3

Lubin: Zwycięstwo w Lubinie

Czwartek, 26 listopada 2020, 19:57
Aktualizacja: 20:25
Juniorki Karkonoszy Jelenia Góra pokonały w Lubinie drugi zespół Zagłębia 31:20.

Początek spotkania był wyrównany, ale od stanu 5:5 to jeleniogórzanki zbudowały sobie przewagę, której nie oddały do przerwy (9:13). W drugiej połowie miejscowe mogły mieć cień nadziei na korzystny rezultat co najwyżej do 44. minuty, gdy na tablicy wyników było 16:21. Pozostała część spotkania to już dominacja przyjezdnych i mecz zakończył się wynikiem 20:31. Warto zaznaczyć, że "jak przystało" na starcia lubinianek i jeleniogórzanek, emocji nie brakowało - było wiele kar indywidualnych, w tym dwa wykluczenia z gry (po jednym w obu zespołach).

SMS Zagłębie II Lubin - MKS Karkonosze I Jelenia Góra 20:31 (9:13)

Zagłębie: Kardyś – Marycka 4, Kopycińska 3, Chudek 3, Godzic 2, Andruszojć 2, Jabłońska 1, Dolecka 1, Szczędor 1, Czyż 1, Fedorowicz 1, Machoń 1, Bachta, Ziemba, Słowińska, Malinowska.
Karkonosze: Labrinow, Prokop – Szramik 10, Zięba 6, Jurgiewicz 4, Godyla 3, Steczek 2, Warchoł 2, Kołecka 1, Jośko 1, Jesionek-Wróblewska 1, Ziemkiewicz 1, Jarosz, Gałuszka.
Kary: 22 minuty (Zagłębie) – 14 minut (Karkonosze)
Sędziowali: Barbara Białogrecka (Jelenia Góra), Dawid Celoch (Legnica).

W ligowej tabeli Karkonosze z dorobkiem 4 zwycięstw i 3 porażek zajmują 3. miejsce. Liderem jest Dziewiątka Legnica (komplet 6 zwycięstw), a drugie miejsce zajmuje Zagłębie I Lubin (4 zwycięstwa, 1 porażka).