Zalogowanych: 14

III-liga koszykarzy: Zwycięstwo Spartakusa w Siechnicach

Wtorek, 10 grudnia 2013, 13:14
Aktualizacja: 13:15
Koszykarze III–ligowego Spartakusa Jelenia Góra po raz drugi w tym sezonie okazali się lepsi od ekipy KKS Siechnice. W Jeleniej Górze nasi zawodnicy wygrali 87:67, na parkiecie rywala 85:68.

Początek spotkania należał jednak do gospodarzy, którzy wygrali otwierającą kwartę 23:14. Kolejne odsłony należały już do podopiecznych trenera Radziwanowskiego. Drugą partię jeleniogórzanie wygrali różnicą 11 „oczek” i do szatni schodzili ze skromnym dwupunktowym prowadzeniem. Sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się w trzeciej kwarcie wygranej przez Spartakusa 21:7. Jeleniogórzanie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie zwyciężając ostatecznie 85:68 i odnosząc szósty triumf w tym sezonie.

KKS Siechnice – Spartakus Jelenia Góra 68:85 (23:14, 13:24, 7:21, 25:26)

KKS: Kubiak (18), Gołąb (12), Rupniewski (9), Klekowski (8), Oswald (7), Voishal (5), Hodt (4), Gnatowicz (3), Spychała (2)

Spartakus: Łabiak (19), Rzeszowski (18), Wojciul (14), Kiciński (10), Tomaszewski (10), Tokarewicz (9), Jaszczur (5)