Zalogowanych: 26

Jelenia Góra: Zwycięstwo Orlika w strugach deszczu

Niedziela, 2 czerwca 2013, 13:30
Aktualizacja: 13:31
Bardzo trudne warunki do gry towarzyszyły piłkarkom Orlika i LUKS–u Ziemia Lubińska, które w sobotę rywalizowały o punkty w III–lidze. Na stadionie przu ul. Lubańskiej po zaciętym boju zwyciężyły jeleniogórzanki 3:2.

Wynik spotkania otworzyły przyjezdne już w 7. minucie, ale to nie podłamało Orliczek, które za sprawą Fedec wyrównały stan pojedynku. Kolejne gole padły dopiero w drugiej połowie, także tym razem na prowadzenie wyszły lubinianki. Po raz kolejny charakter pokazały podopieczne trenera Stachowskiego wyrównując za sprawą Barnowskiej w 50. minucie, a 12 minut później Łabuda wyprowadziła jeleniogórzanki na prowadzenie, którego nie oddały do końcowego gwizdka. Orlik Jelenia Góra pokonał LUKS Ziemię Lubińską 3:2 i zapewnił sobie drugie miejsce na koniec rozgrywek III-ligi. Ostatni pojedynek w sezonie 2012/2013 Orliczki rozegrają 15. czerwca, u siebie z AZS-em II Wrocław.

Orlik Jelenia Góra - LUKS Ziemia Lubińska 3:2 (1:1)

Orlik: Cybulska - Kowalska, Lechman, Dyzio, Barnowska, Damasiewicz, Kwietoń, Malinowska, Curyło, Fedec, Sawicz, Strączek, Leon, Łabuda, Brommer, Zych.