Czytających: 10680

Łomnica: Zwycięstwo lidera

Poniedziałek, 5 października 2020, 22:24
Aktualizacja: 22:37
Rezerwy KS-u Łomnica w meczu 7. kolejki B-klasy odniosły szóste zwycięstwo w sezonie. Przed własną publicznością lider rozgrywek pokonał Stellę Lubomierz 4:2, choć początek meczu nie napawał optymizmem.

Już w 4. minucie wynik otworzył Robert Domagała, zaskakując bramkarza gości, którego przelobował. W 12. minucie gospodarze wyrównali za sprawą Kacpra Kawki, a w 25. minucie już prowadzili - autorem gola był Damian Habasiński. Jeszcze przed przerwą na 3:1 podwyższył Mateusz Woś i miejscowi w dobrych nastrojach schodzili do szatni. W drugiej połowie padły dwa gole - najpierw (2 72. minucie) Kawka podwyższył na 4:1, a w 82. minucie wynik na 4:2 ustalił Sławomir Rak.

KS II Łomnica - Stella Lubomierz 4:2 (3:1)

KS: Arkadiusz Polaczyk - Bytnar (46' Artur Polaczyk), P. Aleksiejew (75' Jasieniowski), Banik, D. Habasiński (85' Świercz), Kawka, Rhoda, Sawicki (50' Zacharski), Uroda, Wasiuk, Woś (75' Kaszkur).
Stella: Borkowski - Liszka, Skwara, Domagała, Dzedzej (46' Wierzbowski), Pich, T. Rak (55' Jędrzejczyk), S. Rak, Sidorski (30' W. Rak), Siedlecki (39' Kuchalski), Włodarek.

W następnej kolejce KS II Łomnica podejmie Bobry Wojanów (11.10, godz. 15:00).