Czytających: 11359

I-liga koszykarek: Zwycięstwo Karkonoszy na zakończenie sezonu

Wtorek, 1 kwietnia 2014, 21:11
Aktualizacja: 21:12
Udanie pożegnały się z sezonem 2013/2014 koszykarki I–ligowego MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra, które pokonały na wyjeździe ŁKS SMS Łódź 74:69.

Przez większą część spotkania na nieznacznym prowadzeniu znajdowały się jeleniogórzanki jednak ambitnie grające do końcowej syreny rywalki zdołały doprowadzić do dogrywki. Jeszcze na 50 sekund przed końcem czwartej kwarty Karkonoszki prowadziły 60:55, ale kolejne pięć „oczek” padło łupem miejscowych i kibice zebrani w łódzkiej hali byli świadkami dogrywki. W decydującej partii lepiej spisały się nasze zawodniczki, które wygrały tę odsłonę 14:9, a cały mecz 74:69.

ŁKS SMS Łódź – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 69:74 (20:20, 10:11, 14:17, 16:12, dogr. 9:14)

Karkonosze: Kosalewicz (23), Arodź (23), Paradowska (8), Krawczyszyn-Samiec (7), Szczęśniak (6), Kret (4), Myślak (3), Smajda-Młodnicka, Palewicz, Olszak