Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Jelenia Góra: Złość wyładował na rozkładzie jazdy

Czwartek, 28 kwietnia 2022, 13:31
Aktualizacja: 14:22
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich. Grozi za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

27 kwietnia br. około godziny 19.40 policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że na dworcu autobusowym w Jeleniej Górze młodzież pije alkohol i doszło do uszkodzenia mienia. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającego, który poinformował ich, że młody mężczyzna zniszczył na jednym ze stanowisk rozkład jazdy, czym spowodował straty w wysokości około 1000 zł, po czym oddalił się.

Funkcjonariusze na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu ustalili rysopis podejrzewanego o popełnienie tego czynu i ruszyli na jego poszukiwanie. Kilka ulic dalej zauważyli młodego mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu. Okazał się nim 20-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna przyznał się do zniszczenia mienia na dworcu. Oświadczył, że pokłócił się z dziewczyną, a złość wyładował na rozkładzie jazdy. Od mężczyzny czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 1 promil.

Ogłoszenia

Czytaj również

Otworzą ruch na alei Wojska Polskiego

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Fałszywy alarm bombowy wywołał 11–latek

Czytaj również

Palił się samochód

Wakacje z muzyką

Festyn parafialny u Pijarów

Woda wlała się do garażu

Pożar pustostanu

Interwencja na ul. Kilińskiego

Sesja Rady Miejskiej z imieninami

Rudawy na zdjęciach Grzegorza Truchanowicza

Pożary suchych traw