Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

JELENIA GÓRA: Zimowa laba za Bobrem

Środa, 20 lutego 2008, 14:19
Aktualizacja: 14:47
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Ku końcowi zbliżają się ferie zimowe. Jeszcze trzy dni zorganizowanych zajęć przed uczestnikami zimowiska w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu. Choć zima panuje tylko z nazwy, brak śniegu nie przeszkadza młodym jeleniogórzanom, którzy wybrali ofertę ODK.

Gry, zabawy, wycieczki, spacery oraz pływanie w basenie przy Szkole Podstawowej nr 11 – to główne zajęcia kilkudziesięciorga dzieci, które uczestniczą w zimowisku pod hasłem „Ferie bez nudy”. – Czas płynie szybko, a wolnego coraz mniej – martwią się najmłodsi, którzy już w najbliższy poniedziałek wrócą do szkolnych obowiązków.

Ale póki co – jeszcze korzystają z wolnego czasu. W ODK w środę był spektakl w sali teatralnej, a wcześniej – zabawy w mini playback oraz popularny teleturniej „Familiada”. – Jeszcze czeka nas wyjście na basen w czwartek, a w piątek odwiedzimy stadninę koni na osiedlu Czarne. Tam też będzie ognisko z pożegnalnymi kiełbaskami – mówi Wiesława Pogorzelska, opiekunka uczestników zimowiska.

W pierwszym tygodniu ferii było więcej dzieci. Drugi turnus jest mniej liczny. Ale wielu najmłodszych powróci do ODK już za ponad trzy miesiące, kiedy zaczną się wakacje. Placówka już szykuje ofertę na ciekawe półkolonie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Będzie na zabezpieczenie wieży w Miłkowie?

Święto flagi symbolicznie

Czytaj również

Tak się ptaków nie dokarmia

Będzie więcej kamer

Sprzątanie Ochotnicy

Straż miejska złamała prawo?

KPSW w trosce o przyrodę

Modernizacja oczyszczalni zagrożona?

Raport ws. koronawirusa

Dzień Tańca

Co się zdarzyło na sesji (wracamy do tematu)