Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 29 listopada
im. Błażeja, Saturnina

Janowice Wielkie: Zbiórka na prezenty dla wyjątkowych dzieci

Poniedziałek, 25 października 2021, 6:07
Autor: WAC
Fot. użyczone
Ruszyła zbiórka upominków, które w grudniu znajdą się w paczkach mikołajowych dla dzieci ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich.
To wyjątkowe dzieci które wciąż zaskakują dorosłych swoją aktywnością, wrażliwością, pomaganiem innym, przedsiębiorczością, rozwijaniem pasji - mówi prowadząca świetlicę wiejską "Rudawy" Krystyna Pisarska. - Dlatego, aby im się zrewanżować za ich zaangażowanie staram się przygotować dla nich atrakcyjne paczki mikołajkowe. Nie jest to łatwe, bo dzieci włączających się w rozmaite działania świetlicy jest blisko 60 i każde z nich zasłużyło na wspaniały prezent.

Każda firma czy też prywatna osoba może dołączyć do akcji mikołajkowej dla dzieci ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich przekazując darowiznę rzeczową np. art. piśmiennicze, zabawki, książki, firmowe gadżety, słodycze ew. pieniądze na zakup upominków. Osoby, które zechcą wesprzeć janowickie dzieci proszone są o kontakt pod nr. tel. 790 210 058 lub na e-maila swietlicajanowica@gmail.com.

Działania, w których uczestniczą dzieci można obserwować na Facebooku, na profilu "Świetlica wiejska „Rudawy” – Janowiccy Poszukiwacze Optymizmu".

Ogłoszenia

Czytaj również

Publikacja pamięci Przemysława Wiatera

Kto zadba o dawny cmentarz żydowski?

Czytelniczka: Skandaliczny abonament za wodę

Czytaj również

Dachowanie audi

Sukces zbiórki dla ratowników górskich

Przedwojów górą!

Podwyżki dla starosty i radnych

Dzień Tolerancji w ZSOiT

Dzień Podchorążego

Podwyżki podatków lokalnych

List otwarty w sprawie podwyżki abonamentu

Barbórkowa msza