Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

Jelenia Góra: Zaprojektuj szatę graficzną dla MZK i wygraj nagrody

Piątek, 11 kwietnia 2014, 10:18
Aktualizacja: 11:46
Autor: Angela
Fot. Angela
Konkurs plastyczny na szatę graficzną karty elektronicznej seb@ ogłosił Miejski Zakład Komunikacji w Jeleniej Górze . – SeB@ to wymyślony przez nas i stworzony przez grafików z firmy IBpartner z Legnicy, znak towarowy (rozpoznawczy) biletu elektronicznego – wyjaśnia Jerzy Wrona, członek zarządu MZK. Prace można zgłaszać do 25. kwietnia 2014 r. Nagrodami są: laptop, tablet i aparat fotograficzny.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Jeleniej Góry i gmin, w których kursują autobusy MZK. Maksymalnie trzy prace, wykonane dowolną techniką w formacie A4, powinny być zgłaszane za pośrednictwem szkoły. Projekty zgłaszane do konkursu muszą być przygotowywane indywidualnie, samodzielnie (nie mogą stanowić cudzych utworów), które nie były wcześniej publikowane oraz nie były prezentowane/zgłaszane w innym konkursie lub Internecie. Prace przyjmowane są w siedzibie MZK w sekretariacie (II piętro pokój nr 19) w godz. 6.30-14.30 od poniedziałku do piątku do 25. kwietnia.

- Na całość powinny składać się: piktogram SeB@, zawierający elementy informatyczne (np. @), ponieważ bilet jest mocno skojarzony z Internetem oraz Boberkiem, kojarzącym się z Jelenią Górą, przez którą przepływa rzeka Bóbr - dodaje Jerzy Wrona.

Więcej na temat konkursu i biletu elektronicznego można znaleźć na stronach internetowych: http://mzk.jgora.pl oraz wchodząc ze strony głównej przejście „przyciskiem” na „Nowość SeB@ - Elektroniczny Bilet”: http://seba.mzk.jgora.pl/

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pamięci Waldemara Wiśniewskiego

Puścili PIT–y w "kosmos"

Tak się ptaków nie dokarmia

Czytaj również

Na pamiątkę d. cmentarza

Tak nie wolno parkować!

Święto Kaszanki

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Bezpartyjni na rzecz środowiska

Kolej odda torowisko

Wkrótce badanie dzieci na zawartość glifosatu

Pada w regionie – strażacy interweniują

Rozpoczął się proces