Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 26 stycznia
im. Pauliny, Polikarpa

Wrocław: Zapraszają na Marsz Wolnych Polaków

Czwartek, 2 grudnia 2021, 9:24
Aktualizacja: 9:25
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Grupa jeleniogórskich aktywistów wybiera się na sobotni marsz do stolicy województwa dolnośląskiego, gdzie zamierzają poruszyć kwestie dotyczące wolności obywatelskich.


Zapraszamy na Wielki Dolnośląski Marsz Wolnych Polaków, który odbędzie się 4 grudnia 2021 we Wrocławiu o godz. 14:00. Zaczynamy z pl. Nowy Targ - informuje Katarzyna Pohorecka.
Protest będzie naszą manifestacją niezadowolenia wobec prowadzonej polityki ekonomicznej, społecznej i obyczajowej w naszym kraju. Nie ma naszej zgody na dzielenie ludzi i wszechobecne rozgrywki polityczne, które nic nie mają wspólnego z prowadzeniem państwa dla obywateli - podkreśliła aktywistka. - Poruszymy tematy takie jak: kryzys gospodarczy (niszczenie małych i średnich przedsiębiorstw), niszczenie szkolnictwa i edukacji, machina systemu przeciw zwykłym obywatelom, czy eksperymentalne preparaty terapii genowej - dodała K. Pohorecka.

Dojazd we własnym zakresie, ale aktywiści mają nadzieję, że podczas marszu pojawi się liczna grupa mieszkańców Jeleniej Góry i regionu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sanepid ws. glifosatu

Aneta Sikora nową szefową Centrum Edukacji KPN

Nowoczesna strzelnica laserowa w Piechowicach  

Czytaj również

Karkonoski „samobój”

Senator o działaniach osłonowych rządu

Lawinowa "dwójka" w Karkonoszach

KSON: Nowy Ład dla emerytów i rencistów

W hucie jak w mateczniku

Swastyki w Parku Zdrojowym

Prezentacja OSP Sobieszów w ratuszu  

Nowa obwodnica do połowy roku

Dzień Bigosu