: Zadyszka lidera w 7. kolejce ligi futsalu

Wtorek, 13 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 15:44
Autor: Łukasz
Przyjaciele Gola pokonali 2:1 Pub Gol w siódmej kolejce ligi MOS w futsalu. Kolegium Karkonoskie wysoko przegrało z Alarm Security 2:9. Udało się wygrać drużynie Akademii Ekonomicznej, która pokonała Promatic 3:2. Gracze Jelonki wygrali z Old Boyami aż 5:2.

Przyjaciele Gola zdobyli kolejne 3 punkty pokonując 2:1 Pub Gol. Lider jednak nie zaprezentował ładnego stylu gry, do jakiego zdążył przyzwyczaić kibiców. Wręcz przeciwnie, w pojedynku długo utrzymywał się remis a Przyjaciele zdobyli zwycięskiego gola na 3 minuty przed końcem. Autorem szczęśliwego trafienia był Eugeniusz Kosteczka. - Nie jestem zadowolony z gry, ale w takim turnieju każda drużyna ma swój słabszy dzień - mówił Zygmunt Jankowski, trener Przyjaciół Gola. - Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie lepiej.
W kolejnym spotkaniu kibice zobaczyli grad bramek. Kolegium Karkonoskie pewnie pokonało 9:2 ostatni w tabeli Alarm Security. Studenci dzięki temu utrzymali kontakt z czołówką.

[...]

Wiatr w oczy wieje zawodnikom CO Cumbers. Przegrali oni kolejny mecz z rzędu. Tym razem ulegli 0:4 zawodnikom Aresztu Śledczego. Mimo łatwego zwycięstwa, zawodnicy Aresztu chwalili rywali. - Cumbersi urwali już kilku drużynom punkty - zaznaczył Tomasz Hutnik z Aresztu.
- Dwóch naszych zawodników grało z gorączką. Jeden kolega jest w szpitalu, inny złamał nogę. Gra nam się bardzo ciężko - powiedział Łukasz Hnatów z Cumbersów, który na domiar złego skręcił nogę i nie wiadomo, czy zagra w kolejnym spotkaniu.

Odmienne nastroje panują w drużynie Jelonki.com. Reprezentacja naszego portalu wygrała bez problemów z Oldboy Teamem 5:2. Wprawdzie oldboje pierwsi zdobyli gola, ale jeszcze przed przerwą Jelonka.com wyszła na prowadzenie 2:1. Druga połowa była praktycznie formalnością. Jak przyznali zawodnicy zwycięskiej drużyny, jeszcze nie pokazali wszystkiego, co potrafią.

Więcej informacji, <b>całą relację!</b>, tabelę, terminarz i galerię zdjęć z wszystkich kolejek z Jeleniogórskiej Mos Ligi w Futsalu 2005/2006 znajdziecie na oficjalnej stronie <b>www.futsal.jelonka.com</b>

<b>19.12.2005 (poniedziałek) ciekawie zapowiada się mecz Pub Gola z Gwardią. Pierwsza z tych drużyn gra naprawdę dobrze. Nie wiadomo, czy policjanci otrząsną się po ostatniej klęsce. Nasza ekipa Jelonka.com podejmuje trapiony kontuzjami zespół Cumbers. Zapraszamy na trybuny, początek zawodów o godz. 18:30.</b>