Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Jelenia Góra: Zabrakło alkoholu – próbował go ukraść

Środa, 4 maja 2022, 12:01
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który próbował włamać się do jednego z jeleniogórskich dyskontów spożywczych po alkohol. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

1 maja około godziny 22.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu włamania do jednego ze sklepów. Z informacji wynikało, że mężczyzna próbuje wyważyć drzwi do obiektu.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zauważyli wybitą w drzwiach wejściowych szybę, a obok nich leżącą kostkę brukową, która najprawdopodobniej posłużyła sprawcy do jej wybicia. Policjanci ruszyli na poszukiwanie osoby podejrzewanej o popełnienie tego czynu. W okolicach sklepu zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. 20-latek przyznał się do próby włamania. Oświadczył, że tego dnia spożywał z kolegami alkohol i kiedy zabrakło trunku postanowił włamać się do sklepu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Palił się las

Pożar w Czernicy

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Czytaj również

W zalewie kowarskim wyłowiono zwłoki

Otworzą ruch na alei Wojska Polskiego

Kolejne wsparcie finansowe dla KANS

Piorun uderzył w drzewo

Ścieki w Kamiennej

Sesja Rady Miejskiej z imieninami

Zadymienie w mieszkaniu

Jechała 107 km/h

Zapaliło się auto