Zalogowanych: 20

Jelenia Góra: Za wrażenia punktów nie ma

Niedziela, 27 marca 2022, 10:35
Aktualizacja: 10:37
Kibice Karkonoszy po raz 15. w tym sezonie musieli przełknąć gorycz porażki. Tym razem biało-niebiescy na własnym terenie przegrali z faworyzowaną Ślęzą Wrocław 0:1. Walka była, szanse na odwrócenie losów spotkania również, ale za wrażenia wizualne punktów nie ma i ekipa Jacka Kołodziejczyka nadal zajmuje przedostatnie miejsce w III lidze (gr. 3).

Zdecydowanym faworytem spotkania była Ślęza, która jesienią pokonała u siebie Karkonosze 6:0. W starciu przy Złotniczej 12 początek należał do gości i już w 15. minucie pięknym strzałem z dystansu wynik otworzył Vinicius. Jak się okazało, był to jedyny gol w tym spotkaniu, choć okazji do zmiany rezultatu nie brakowało. Szczególnie w 2. połowie jeleniogórzanie ambitnie walczyli o odwrócenie losów meczu, ale nie udało się.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - 1. KS Ślęza Wrocław 0:1 (0:1)

Karkonosze: Prochoń - Toure, Sutor, Kulchawy (74' Czerwiński), Wawrzyniak, Bebenek (68' Siudak), Kuźniewski, Baszak, Niemienionek, Dryja (68' Gil), Galas (58' Dąbrowski).
Ślęza: Zabielski - Stempin (65' Bohdanowicz), Muszyński, Wawrzyniak (65' Traczyk), Samiec, Vinicius, Alfonso, Hampel (70' Gil), Fediuk, Passoni, Trepczyński.