Zalogowanych: 25

Jelenia Góra: Z każdym meczem grają coraz lepiej

Sobota, 20 lutego 2021, 0:58
Aktualizacja: 0:59
Juniorki młodsze Karkonoszy Jelenia Góra odniosły kolejne zwycięstwo w lidze dolnośląskiej. Tym razem podopieczne Izabeli Prudzienicy bez problemu rozprawiły się z KPR-em Kobierzyce.

Pierwsza połowa była rewelacyjna w wykonaniu miejscowych, które już w 12. minucie prowadziły 7:1, a do przerwy 20:7. Na początku drugiej odsłony było nawet 24:7, ale w szeregach jeleniogórzanek nastąpiło rozluźnienie w wyniku wysokiego prowadzenia i podopieczne Beaty Skalskiej uniknęły pogromu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 33:20.

O obecnej - wysokiej formie biało-niebieskich może świadczyć fakt, że w ligowej tabeli KPR Kobierzyce jest o pozycję wyżej - Karkonosze są na 4. miejscu (4 zw. - 6 por.), a KPR na 3. (6 zw. - 5 por.). W meczu I rundy w Kobierzycach ekipa Izy Prudzienicy przegrała 28:35.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - KPR Kobierzyce 33:20 (20:7)

Karkonosze: Gozdowska, Napieraj, A. Kulas - Wołoszczak 9, Kuśnierz 9, Jadeszko 5, M. Kulas 3, Poznańska 2, Rzadkosz 2, Stankiewicz 1, Zaremba 1, Kwapińska.
KPR: Zadranowicz, Jarosz - Pawełek 6, Siarkowska 4, Bejmowicz 3, Capote-Światłowska 3, Rączka 3, Dobrowolska 1, Leżaj, Ramotowska, Rybczyńska, Kiepura, Wronkowska.

Kolejne spotkanie Karkonoszy zaplanowano na sobotę (27.02) o godz. 14:00 w Legnicy z miejscową Dziewiątką.