Zalogowanych: 32

Stara Kamienica: Wykroty wyraźnie lepsze

Czwartek, 25 lipca 2019, 13:21
Aktualizacja: 13:24
W środowym starciu sparingowym dwóch ekip jeleniogórskiej okręgówki Woskar Szklarska Poręba podejmował w Starej Kamienicy ekipę Piasta Wykroty. Zespół z powiatu bolesławieckiego stworzył sobie dużo więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie zwyciężył 4:1.

W obu zespołach zobaczyliśmy po kilku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie występowali w innych klubach. W szeregach Woskara zagrali m.in. dwaj zawodnicy Pub Gola Jelenia Góra - Bartłomiej Sender (bramkarz) i Łukasz Modrzyk (obrońca), a także Julian Rudnicki (ostatnio Apis Jędrzychowice). Z kolei w ekipie Piasta zagrali m.in. Niedzielski i Kojder (Chrobry Nowogrodziec), Rismann (Twardy Świętoszów) oraz Fink (Górnik Węgliniec).

W pierwszej połowie to ekipa z Wykrot dwukrotnie cieszyła się ze zdobyczy bramkowej. W 10. minucie wynik otworzył Turko, a podwyższył Roman. W tzw. międzyczasie Woskar miał doskonałą sytuację przy wyniku 0:1 - wówczas po dośrodkowaniu Klima Khodzamkulova głową uderzał Rudnicki, ale doskonale interweniował bramkarz Piasta. W drugiej połowie zespół występujący na co dzień w Wojcieszycach na chwile uwierzył w odwrócenie losów spotkania - po faulu na Taranie w polu karnym, sam poszkodowany skutecznie egzekwował "jedenastkę" i było już tylko 1:2. Z biegiem czasu drużyna z Wykrot stwarzała sobie coraz więcej sytuacji, a dwie z nich wykorzystał Szydlarski, który ustalił wynik na 1:4.

Woskar Szklarska Poręba - Piast Wykroty 1:4 (0:2)

Woskar: Sender - Modrzyk, Pędzich, Walczak, Stefański, Jahn, Khodzamkulov, Taran, Klimek, Rudnicki, Kozołubski. Zmiennicy: Maczek, Kowalski, Sypniewski, Pietruczuk, Makuchowski.
Piast: Zazulak - Krawczyk, Muzal, Fink, Niedzielski, Rismann, Roman, Turko, Szydlarski, Kojder, Gola. Zmiennicy: Kleszczyński, Ciaciek.