Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 26 lipca
im. Anny, Grażyny, Mirosławy

Jeżów Sudecki: Wygrali, ale... przegrali

Piątek, 11 czerwca 2021, 10:16
Aktualizacja: Sobota, 12 czerwca 2021, 10:17
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Młodzicy Lotnika Jeżów Sudecki pokonali na boisku lidera III ligi okręgowej - Chojnika Jelenia Góra 3:1, ale z uwagi na grę nieuprawnionego zawodnika, DZPN zweryfikował wynik na walkower dla gości.

W meczu 12. kolejki III ligi okręgowej młodzików Lotnik od początku ambitnie walczył o pokonanie wyżej notowanego rywala. W 12. minucie Dominik Kaczorowski strzelił gola na 1:0, a w 20. minucie było już 2:0 za sprawą trafienia Antoniego Telegi. W 25. minucie doszło do niecodziennej sytuacji, bowiem rzadko w rozgrywkach młodzików sędzia pokazuje czerwoną kartkę. Antoni Olba, który odebrał piłkę przeciwnikowi podał do kolegi z drużyny, który był na spalonym, a młodemu piłkarzowi Chojnika decyzja na tyle się nie spodobała, że w niegrzeczny sposób ją komentował. Po dwóch karach dwuminutowych arbiter wykluczył zawodnika z dalszej gry.

Chwilę po zmianie stron Dawid Skalany zdobył bramkę kontaktową dla Chojnika, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy dzięki Oskarowi Barczyńskiemu ustalili wynik boiskowy na 3:1. Jak się później okazało, w szeregach jeżowian wystąpił nieuprawniony zawodnik i DZPN zweryfikował wynik na 0:3.

Lotnik Jeżów Sudecki - Chojnik Jelenia Góra 0:3 (walkower)

Lotnik: Jaracz - Żbikowski, B. Zarówny, F. Zarówny, Wójtowicz, Świątek, Sus, Kaczorowski, Uroda oraz Telega, Janusz, Lupianin, Dybko, Barczyński.
Chojnik: Adamus - Zawadzki, Katra, Skurski, Skalany, Paul, Olba, Michalski, Maj oraz Walla, Stochaj, Lewicki, Lazarek, Cieszkowski, Stefanienko, Smarz, Perebeynos.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wewnętrzny sparing Karkonoszy

Starcie beniaminków obnażyło braki

Kolizja na skrzyżowaniu

Czytaj również

Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką

Dwójka jeleniogórzan w kadrze DZPN

Zaprezentowali Polski Ład

Skok w blok wystartował

Spotkanie PiS zakłócone

Seniorzy Lechii pokonali młodzież Karkonoszy

Tak się nie parkuje

Zderzenie czterech samochodów

Rondo do końca wakacji