Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 czerwca
im. Gerwazego, Protazego

Łomnica: Wrakami w cyklu pucharowym

Niedziela, 6 czerwca 2021, 10:27
Aktualizacja: 10:33
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W Łomnicy odbył się pierwszy wyścig wraków z cyklu Dolnośląskiej Ligi Wraków. Wysoka temperatura, zwroty akcji, zacięta rywalizacja - to elementy, które towarzyszyły imprezie organizowanej przez Konesera.

Rywalizację podzielono na kategorie pro, cywil oraz junior. W pierwszej z wymienionych wprowadzono nagrody pieniężne w każdej rundzie. Pierwsza odbyła się w Łomnicy, a kolejne planowane są w Dobkowie (10 lipca 2021) oraz Strzyżowcu (14 sierpnia 2021).

Za 1. miejsce było 500zł, 2. miejsce 300 zł, a 3. miejsce 200 zł. W każdej rundzie najlepsze załogi otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej, co pozwoli na wyłonienie mistrza Dolnego Śląska.

Czas epidemii, kwarantanny, a potem deszczowej i zimnej wiosny dał nam dużo czasu na przemyślenia i stworzenia dla was nowego cyklu wrakowej imprezy. DLW, pewnie wielu z z was pomyślało w pierwszej chwili przecież to wyróżnik tablic rejestracyjnych powiatu lwóweckiego - nic bardziej mylnego. To skrót nowego cyklu wrakowych imprez: Dolnośląska Liga Wraków - podkreślają organizatorzy z grupy Koneser Wraki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Piknikowo z Robertem Biedroniem

Biegowa euforia

Burmistrz Kowar w prezydenckiej radzie

Czytaj również

Aleja Miast Partnerskich Jeleniej Góry gotowa

Z sukcesami w Kobierzycach

Dobre wieści ws. linii kolejowych do Kamiennej Góry i Karpacza

Prezydent Jerzy Łużniak na półmetku kadencji

Trwa walka z barszczem Sosnowskiego

Pestka: Razem! Dokąd?

Rowerowy weekend dla całych rodzin

Sprzęt zamiast podatku

Sukcesy reprezentantów JK Oyama