Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 15 kwietnia
im. Bazylego, Tytusa

Jelenia Góra: Wraca DKF Klaps – dzisiaj seans

Wtorek, 16 lutego 2021, 8:20
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Od 12 lutego br. jednostki kultury mogą otworzyć swoje progi dla widzów. Jeleniogórskie Centrum Kultury już dzisiaj (16.02) zaprasza do Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Klaps", w ramach którego zostanie zaprezentowany "Pojedynek na głosy" w reż. Petera Cattaneo.
Startujemy! Drzwi do naszego obiektu były zamknięte, ale to nie oznaczało, że nie pracowaliśmy. Zaczynamy od DKF-u, za który odpowiada Waldemar Wilk. Mamy nadzieję, że już nasze drzwi nie będą musiały zostać zamknięte i co wtorek DKF będzie mógł się odbywać - powiedział Łukasz Duda z JCK.

We wtorek (16.02) o godz. 18:00 w sali widowiskowej JCK zostanie zaprezentowany "Pojedynek na głosy", w którym występują m.in. Kristin Scott Thomas i Sharon Horgan. Bilety na pojedynczy seans w cenie 10 zł.

Kasa będzie czynna na dwie godziny przed pokazem (ze względu na prace modernizacyjne systemu sprzedaży online, bilety chwilowo nie są dostępne przez internet). W sali widowiskowej JCK dostępne będzie 50 proc. miejsc (ok. 150) i obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Ogłoszenia

Czytaj również

W Jeleniej Górze znaleźli swój dom

Budowa ronda bez opóźnień

Nie żyje Janisław Hiller

Wymiana znaków drogowych

Tajemnice dziedzińca honorowego w Książu

Święcenie pokarmów

Uczeń SP7 drugi raz zwycięzcą konkursu literackiego

Kto posprząta na Tabaki?

Zdrojowy Teatr Animacji im. Bogdana Nauki?

Malarstwo Ryszarda Góreckiego w BWA

Taki widok to wstyd!

Na nowych zasadach