Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

JELENIA GÓRA: Wpadka przy narkotranskacji

Piątek, 8 lutego 2008, 14:49
Aktualizacja: 15:20
Autor: TEJO
Dwaj mężczyźni wpadli w policyjne sidła, kiedy handlowali polską heroiną przy ul. Daszyńskiego w Jeleniej Górze.

Policja na podstawie informacji operacyjnych ustaliła, że 37-letni mieszkaniec Piechowic może mieć związek z przestępczością narkotykową. Podejrzenie okazało się uzasadnione. W czwartek piechowiczanin udał się do Jeleniej Góry, gdzie przy ul. Daszyńskiego usiłował sprzedać środki odurzające 44-latkowi z Wrocławia.

Mieli na nich oko policjanci, którzy złapali przestępców na gorącym uczynku. Na widok stróżów prawa mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. – Była to transakcja kupna – sprzedaży „polskiej heroiny”. Policjanci zabezpieczyli kilka porcji tego narkotyku – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. 44-latkowi został postawiony zarzut posiadania środków odurzających, a 37-letniemu mężczyźnie postawiono zarzut udzielania narkotyków za co grozi mu do 10 lat więzienia. Wobec 37-letniego mężczyzny policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie. W przeszłości był on notowany za inne przestępstwa kryminalne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Straż miejska złamała prawo?

Leśnicy: wycinki konieczne

Badają Górę Ryszarda

Czytaj również

Rozpoczął się proces

Dzień Słońca

KPSW w trosce o przyrodę

Tak się ptaków nie dokarmia

Bezpartyjni na rzecz środowiska

Przyjechało wojsko

Kasyno zlikwidowane

Nowy projekt CBK

Dzień Położnej