Zalogowanych: 17

Wojanów: Wpadka na inaugurację

Wtorek, 24 sierpnia 2021, 6:26
Aktualizacja: 6:26
Debiutujący w rozgrywkach ligowych piłkarze TS-u Wojanów przed rozpoczęciem sezonu pokonali w sparingu KKS Jelenia Góra 3:0, ale na inaugurację B-klasy nie potrafili powtórzyć dobrej gry.

Zaczęło się zgodnie z założeniami - już w 2. minucie po składnej akcji gospodarze objęli prowadzenie dzięki trafieniu Damiana Leszczyńskiego. W kolejnych minutach piłkarze z Wojanowa stanęli, a ich gra bardziej przypominała spacer po murawie, niż walkę o ligowe punkty. W 7. minucie goście wyrównali za sprawą Kaczmarka, a w 16. minucie ten sam zawodnik dał prowadzenie ekipie z Jeleniej Góry. W 21. minucie było już 1:3 - gola zaliczył Senyk. Po zmianie stron na 1:4 podwyższył Kaczmarek, ale cień nadziei na odmianę losów spotkania dal wprowadzony po przerwie Michał Prutis strzelając gola na 2:4. Mimo lepszej gry, miejscowym nie udało się odrobić strat, a w końcówce meczu stracili jeszcze jedną bramkę - czwarte trafienie w tym spotkaniu zaliczył Stanisław Kaczmarek.

TS Wojanów - KKS Jelenia Góra 2:5 (1:3)

TS: M. Marek - Skrobiszewski (54' Rusnak), Zatylny (47' Miniewski), Leszczyński (57' Prutis), Ozimek, Hałka (69' Kaszkur), Gromyko, Dudek (60' Orłowski), Basiura, Dostatni, P. Marek (72' Walasek).
KKS: Jabłoński - Juszczyszyn, Graczykowski, Wojno, Wilk, Wąsowicz, Szyszka, Senyk (40' Raźniewski), Kaczmarek, Andruszkiewicz, Budzyński (85' Andrzejewski).