Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 15 kwietnia
im. Bazylego, Tytusa

Jelenia Góra: Walentynkowy konkurs fotograficzny

Środa, 3 lutego 2021, 9:14
Autor: Przystań Twórcza
Fot. Przystań Twórcza
Walentynkowy Konkurs FOTOgraficzny - wystarczy przysłać zdjęcie ze swoim ulubionym kotem, ulubioną książką czy gitarą, jeśli waszą pasją jest gra na tym instrumencie. Do wygrania voucher na profesjonalną sesję fotograficzną. Telefony w dłoń i pstrykamy to, co kochamy. Więcej informacji można uzyskać w Przystani Twórczej pod nr tel. 75 71 22 892.

Konkurs polega na wykonaniu oryginalnego zdjęcia np. z ulubioną książką, instrumentem, pupilem, z rzeczą, którą najbardziej kochacie, związaną z hobby i różnorodnymi pasjami, itd. Dla laureata przewidziana jest atrakcyjna nagroda w postaci vouchera na sesję zdjęciową do profesjonalnego fotografa oraz drobne upominki.

Regulamin

Organizator: Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze, ul. Cieplicka 74, 58-560 Jelenia Góra
1. Konkurs polega na wykonaniu oryginalnego zdjęcia np. z ulubioną książką, instrumentem, pupilem, z rzeczą, które najbardziej kochamy, związanymi z hobby i różnorodnymi pasjami itd.
2. Zdjęcia należy przesyłać na adres warsztaty@przystantworcza.pl od 25.01.2021 r. do 12.02.2021 r. wraz z tytułem zdjęcia, nazwą konkursu, imieniem i nazwiskiem autora oraz nr telefonu (w treści e-maila) Za datę zgłoszenia uważa się datę wpłynięcia pracy konkursowej na adres e-mailowy.
3. Dla laureata konkursu przewidziana jest atrakcyjna nagroda w postaci Vouchera na sesję zdjęciową do profesjonalnego fotografa oraz drobne upominki.
4. Każdy uczestnik może przesłać do 3 zdjęć, których jest autorem. Osoby znajdujące się na fotografiach, muszą wyrazić zgodę na ich publikację przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze.
5. Zdjęcia będą oceniane przez jury składające się z pracowników organizatora.
6. Osoby niepełnoletnie muszą załączyć do dokumentacji zgodę rodziców na wzięcie udziału w konkursie.
7. Uczestnicy konkursu, przesyłając zdjęcia, wyrażają zgodę na nieodpłatną publikację ich na profilu Facebook i stronie Przystani Twórczej oraz ich wydruk i ekspozycję na wystawach organizowanych przez Przystań Twórczą. Formularz zgody w formie elektronicznej zostanie przesłany drogą e-mailową wraz z formularzem RODO.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 13 lutego na Facebooku Przystani Twórczej.
9. Więcej informacji można uzyskać w Przystani Twórczej pod nr tel. 75 71 22 892.
10. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora, a o sprawach nieuregulowanych w regulaminie decyduje Dyrektor Przystani Twórczej.

Informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 757122892 lub 570191007.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rocznica tragedii smoleńskiej w Jeleniej Górze

Symfonicznie przed kolejnym zamknięciem

W Muflonie zmuszeni są przejść do internetu

Czytaj również

W Jeleniej Górze znaleźli swój dom

Święcenie pokarmów

Szkoła muzyczna zaprasza  

Ocalić od zapomnienia

Zaczytaj się z Jelonką.com

Warsztaty w Muzeum Karkonoskim

Kto posprząta na Tabaki?

Tajemnice dziedzińca honorowego w Książu

Wodnik odwoła się do prezesa Wód Polskich