Zalogowanych: 3

Polkowice: W Polkowicach zdobyły komplet punktów

Niedziela, 21 lutego 2021, 9:34
Aktualizacja: 9:41
Młodziczki Karkonoszy Jelenia Góra zanotowały kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi dolnośląskiej. Tym razem ekipa Justyny Domin wygrała w Polkowicach z miejscowym SPR 19:7.

Jeleniogórzanki od początku dominowały w tym spotkaniu - po 13 minutach było 1:7, a do przerwy 2:11. Po zmianie stron rywalki zmniejszyły stratę do 7 bramek (6:13), ale pozostała część meczu ponownie toczyła się pod dyktando biało-niebieskich. Ostatecznie skończyło się wynikiem 7:19.

W tabeli grupy B Karkonosze z dorobkiem 4 zwycięstw i 4 porażek zajmują 2. miejsce.

SPR Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra 7:19 (2:11)

SPR: Szumska 3, Opalińska 1, Struk 1, Światłoch 1, Moderacka 1, Borowiak, Klocińska, Nowak, Kałuszka, Zając, Łakoma, Lambrych, Woźniakiewicz.
Karkonosze: Wrona - Kwapińska 7, Zaremba 4, Popczyńska 3, Żbik 2, Kachnikiewicz 2, Kryrowicz 1, Buluk, Gąsior, Hołyś, Kalinowska, Lewandowska, Matusik.