Zalogowanych: 23

Jawor: Udana rehabilitacja

Poniedziałek, 5 października 2020, 11:34
Aktualizacja: 11:37
Po sensacyjnej porażce przed własną publicznością z KS Legnickie Pole, piłkarze Karkonoszy udali się na trudny teren do Jawora, gdzie zmierzyli się z miejscową Kuźnią. Podopieczni Ołeksandra Szeweluchina wygrali pewnie i nadal przewodzą w tabli grupy zachodniej IV ligi.

Do przerwy Kuźnia dzielnie stawiała czoła faworytom z Jeleniej Góry, jednak po zmianie stron worek z golami rozwiązał się. W 55. minucie wynik otworzył Serhii Taran, w 62. minucie podwyższył Mateusz Czerwiński, a w 75. minucie na 0:3 trafił Kamil Młodziński. Wynik na 0:4 ustalił w 78. minucie Czerwiński - tym samym biało-niebiescy zmazali plamę po pierwszej porażce w sezonie 2020/2021.

Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:0)

Kuźnia: Szlęk - Janoś, Trzeciak, Dworakowski, Suchecki (64' Bagiński), Dunaj, Karbowiak, Wiśniewski (58' Gwiździał), Chudzik, Pastuła, Borek (70' Bieniusiewicz).
Karkonosze: Błaszkiewicz - Kulchawy, Taran (62' Młodziński), Bębenek (81' Pietruczuk), Czerwiński, Giziński (70' Siudak), Kuźniewski (81' Michałek), Lekszycki (77' Staniszewski), Niemienionek, Sutor, Wawrzyniak (71' Firlej).

W następnej kolejce (10.10, godz. 17:00) Karkonosze przy Złotniczej podejmą Orlę Wąsosz.