Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 czerwca
im. Elżbiety, Marka

Jelenia Góra: Uczniowie "ósemki" fotografowali region

Środa, 5 maja 2021, 8:25
Autor: WAC
Fot. WAC
Znamy już laureatów kolejnego konkursu fotograficznego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze. Tym razem uczniowie uwieczniali na swoich zdjęciach wybrane miejsca Jeleniej Góry i powiatu.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas V i VI. Najwyżej oceniono pracę Oliwii Stefaniak - klasa 5b. Drugie miejsce w konkursie zajęła Łucja Pawlikowska - 5b, a trzecie - Ewa Łodziewska klasa - 4c i Mateusz Drabb klasa – 4a.

Pięknie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za ciekawe i bardzo wartościowe prace – mówi opiekunka szkolnego samorządu Jolanta Płonka. - Wdzięczność należy się także jurorom, którzy poprzez wideokonferencję oceniali prace, oraz licznym sponsorom: Studiu Color Marek Fabian Jeleniogórskiemu Towarzystwu Fotograficznemu, Rafałowi Kotylakowi, Wydawnictwu Ad Rem, Starostwu Powiatowemu, Miastu Jelenia Góra, Radzie Rodziców przy SP nr 8 oraz Integracyjnemu Kołu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy SP nr 8. Ogłaszając wyniki konkursu chcemy pamiętać też o jego inicjatorce czyli niedawno zmarłej wiceprzewodniczącej Rady Rodziców naszej szkoły Iwonie Leśniak. Niestety nie doczekała rozstrzygnięcia konkursu w który tak mocno się zaangażowała. Chcemy wszystkim przypomnieć dobroć i wielkoduszność pani Iwony, którą wszyscy dobrze znaliśmy jako wspaniałego, niepowtarzalnego człowieka. Człowieka wielkiego serca i wielkich zasług. Borykając się sama z wieloma chorobami, potrafiła zarażać optymizmem, uśmiechem i pogodą ducha. Angażowała się bardzo mocno w różne działania na rzecz szkoły i środowiska. Konkursy które organizowała były zawsze na bardzo wysokim poziomie, z mnóstwem nagród dla zwycięzców, ale zawsze też pamiętała o nagrodach pocieszenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Manewry strażaków

Nowoczesna pracownia

Piknikowo z Robertem Biedroniem

Czytaj również

Oczyszczalnia już po modernizacji  

Wiceminister odwiedził jeleniogórskie uczelnie

Nagrody wręczone

Wkrótce nowy dyrektor

Rozmawiali o przyszłości filii uczelni wyższych  

Laury dla młodych fotografów z SP nr 8

Nowa dyrektorka ZTA

Saperzy z lekcją w piechowickiej szkole  

Odznaczenia dla opozycjonistów