Zalogowanych: 8

Jelenia Góra: Tylko remis Victorii

Sobota, 4 września 2021, 23:28
Aktualizacja: 23:28
Victoria Jelenia Góra po raz drugi przed własną publicznością podzieliła się punktami z rywalami i traci już 4 :"oczka" do lidera klasy okręgowej. W sobotnim (4.09) starciu z Włókniarzem Mirsk ekipa Bartosza Gęcy zremisowała 1:1.

Po pierwszej - bezbramkowej połowie, po zmianie stron padły dwa gole. Najpierw w 62. minucie wynik otworzyli goście za sprawą Igora Dąbka, ale na odpowiedź miejscowych nie trzeba było długo czekać i w 68. minucie wyrównał Patryk Michałek.

Victoria Jelenia Góra - Włókniarz Mirsk 1:1 (0:0)

Victoria: Marceniuk (63' Harasimowicz) - Banaś (61' Michałek), Tusiński (68' Kozołubski), Rząca, Okowiński, Semeniuk, Lisowski (72' Paradowski), Denis (85' Pakosz), Kocot, Proietti.
Włókniarz: Matuszak - Górny, Badura, Tomczak, Krawiec, Czyrko (65' Trosko), Talarski, Leśniański, Żarkowski, Stachnik, Dąbek.

W następnej kolejce (11.09, godz. 16:00) Victoria będzie miała znakomitą okazję pokazać, na co stać ambitnego beniaminka, bowiem zagra na wyjeździe z liderem - BKS-em Bolesławiec, który ma na swoim koncie komplet 4 zwycięstw.