Gimnazja
Dziewczęta
Grupa A
G/RzArt - G3 3:0
G/RzArt - G/Katolik 3:0
G3 - G/Katolik 0:3
Grupa B
G/ZSO 1 - G4 3:0
G/ZSO 1 - G1 3:0
G4 - G1 0:3
Finał:
G/RzArt - G/Katolik 3:0
G/RzArt - G/ZSO 1 3:1
G/RzArt - G1 3:0
G/Katolik - G/ZSO 1 2:3
G/Katolik - G1 3:1
G/ZSO 1 - G1 3:0
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Gimnazjum Rzemiosł Artystycznych - op. Jakub Kiślański
Skład zespołu: Sara Panasiewicz, Alicja Witlio, Florentyna Nanmowicz
2. Gimnazjum/Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 - op. Justyna Rutkowska
3. Gimnazjum Katolickie - op. Mirosław Dębski
4. Gimnazjum nr 1 - op. Paweł Minciel
5-6. Gimnazjum nr 3 - op. Andrzej Szymański
--- Gimnazjum nr 4 - op. Piotr Wolski
Chłopcy
Grupa A
G/RzArt - G3 3:0
G/RzArt - G/Katolik 1:3
G3 - G/Katolik 0:3
Grupa B
G/ZSO 1 - G4 0:3
G/ZSO 1 - G1 0:3
G4 - G1 1:3
Finał:
G/Katolik - G/RzArt 3:1
G/Katolik - G1 3:1
G/Katolik - G4 3:1
G/RzArt - G1 1:3
G/RzArt - G4 3:0
G1 - G4 3:1
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Gimnazjum Katolickie - op. Mirosław Dębski
Skład zespołu: Grzegorz Musioł, Krystian Banasiak
2. Gimnazjum nr 1 - op. Paweł Minciel
3. Gimnazjum Rzemiosł Artystycznych - op. Jakub Kiślański
4. Gimnazjum nr 4 - op. Piotr Wolski
5-6. Gimnazjum nr 3 - op. Andrzej Szymański
--- Gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 - op. Justyna Rutkowska
Szkoły ponadgimnazjalne
Dziewczęta
Grupa A:
ZSEl - ZSLiZ nr 2 2:3
ZSEl - ZSO nr 2 0:3
ZSEl - ZSTMech 0:3
ZSLiZ nr 2 - ZSO nr 2 0:3
ZSLiZ nr 2 - ZSTMech 2:3
ZSO nr 2 - ZSTMech 3:0
Grupa B
ZSOiT - ZSO nr 1 3:2
ZSOiT - ZSP-U 3:1
ZSO nr 1 - ZSP-U 1:3
Finał:
ZSOiT - ZSP-U 3:1
ZSOiT - ZSO nr 2 0:3
ZSOiT - ZSTMech 3:1
ZSP-U - ZSO nr 2 0:3
ZSP-U - ZSTMech 3:0
ZSO nr 2 - ZSTMech 3:0
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - op. Paweł Henke
Skład zespołu: Klaudia Socha, Alicja Chutkiewicz, Natalia Wychowanek
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - op. Sylwia Szwaja
3. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej - op. Jolanta Góral
4. Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” - op. Małgorzata Wieczorek
5-6. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 - op. Bartosz Wiatrzyk
--- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - op. Justyna Rosik
7. Zespół Szkół Elektronicznych - op. Krzysztof Dwojak
Chłopcy
Grupa A:
ZSP-U - ZSTMech 1:3
ZSP-U - ZSEl 0:3
ZSTMech - ZSEl 0:3
Grupa B
ZSRzArt - ZSLiZ nr 2 3:0
ZSRzArt - ZSOiT 3:0
ZSRzArt - ZSO nr 2 3:1
ZSLiZ nr 2 - ZSOiT 3:0
ZSLiZ nr 2 - ZSO nr 2 0:3
ZSOiT - ZSO nr 2 0:3
Finał:
ZSEl - ZSTMech 3:0
ZSEl - ZSO nr 2 3:1
ZSEl - ZSRzArt 3:1
ZSTMech - ZSO nr 2 0:3
ZSTMech - ZSRzArt 3:1
ZSO nr 2 - ZSRzArt 1:3
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół Elektronicznych - op. Krzysztof Dwojak
Skład zespołu: Adam Dziedzic, Maciej Krakowski, Tomasz Woźniak
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - op. Paweł Henke
3. Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych - op. Jakub Kiślański
4. Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” - op. Małgorzata Wieczorek
5-6. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 - op. Bartosz Wiatrzyk
--- Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej - op. Jolanta Góral
7. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - op. Sylwia Szwaja