Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Jelenia Góra: Trzeba poczekać na boisko

Wtorek, 20 lipca 2021, 11:17
Aktualizacja: 11:18
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Po wielu latach oczekiwania Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze miał się doczekać rozpoczęcia budowy boiska zewnętrznego, jednak niezależne od Miasta okoliczności sprawiły, że trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przedmiotem zamówienia mają być roboty budowlane, mające na celu przebudowę boiska sportowego wraz z przebudową muru oporowego przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze. W zakres robót budowlanych wchodzą: przebudowa muru oporowego polegająca na rozbiórce istniejącego muru i w jego miejsce wykonanie nowego, żelbetowego, przebudowa boiska sportowego polegająca na rozbiórce istniejącego boiska i wykonaniu nowego o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach 33,68 m x 20,32 m wraz z wykonaniem przyłącza kanalizacji deszczowej i oświetlenia.

Jak się dowiedzieliśmy, zmarł prezes firmy, która została wyłoniona w drugim przetargu, a osoba, która przejęła przedsiębiorstwo nie jest zainteresowana realizacją zadania. W związku z powyższym, władze miasta będą musiały ogłosić kolejny przetarg.

Właściciel firmy zmarł i będziemy musieli jeszcze raz ogłosić przetarg - potwierdza Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dachowanie w Ścięgnach

Zakażenia koronawirusem w powiecie lwóweckim

Szczupaki z Bukówki

Czytaj również

Nowi aktorzy w zespole Teatru im. C. K. Norwida

Posłanka Lewicy: Bóg alimentów nie płacił

Kawiarenki dla seniorów

Ingres Biskupa Legnickiego

Remont schodów do schroniska na Szrenicy

Dzień Nosorożca

Strażnicy miejscy na rzecz zwierząt

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Równej Płacy

Wkrótce konsultacje