Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Jelenia Góra: Tragiczny finał sprzeczki

Środa, 28 lipca 2021, 15:59
Aktualizacja: 16:07
Autor: WAC
Fot. archiwum
Na trzy miesiące aresztował Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze 23 - letniego Michała W., który jest podejrzany o śmiertelne zranienie nożem 27 – letniego Antoniego Cz. Do tragicznego zdarzenia doszło 24 lipca w Janowicach Wielkich.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski - w trakcie spotkania towarzyskiego, które odbywało się na prywatnej posesji, pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. W jej trakcie Michał W. sięgnął po nóż i kilka razy ugodził Antoniego Cz. Rany okazały się śmiertelne. Podejrzany o popełnienie przestępstwa został wkrótce ujęty.

Zatrzymanemu mężczyźnie postawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć pokrzywdzonego – mówi prokurator T. Czułowski. - Za ten czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W tej sprawie zarzut nieudzielenia pomocy pokrzywdzonemu postawiono jeszcze jednej osobie. W tej chwili nie mogę ujawnić szczegółów sprawy, gdyż nadal trwają czynności, między innymi przesłuchania świadków zdarzenia. Wcześniej między innymi zwrócono się o wydanie opinii do biegłego oraz zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok pokrzywdzonego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Festyn charytatywny

Czy powstanie baza lotniczego pogotowia?

Wystartowało polskie Davos

Tablica dla elżbietanek

Będzie remont, będą utrudnienia

Pamięci Sybiraków

Piknik spółek miejskich z wieloma atrakcjami

Kierowca nie trafił w „kopertę”?

Dom Wczasów Dziecięcych na sprzedaż

Posłanka Lewicy: Bóg alimentów nie płacił

Skończył 100 lat!

Kolizja z udziałem karetki