Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 maja
im. Miry, Franciszka

Jelenia Góra: Tragiczna śmierć mężczyzny na Noskowskiego

Wtorek, 22 kwietnia 2014, 11:23
Aktualizacja: Środa, 23 kwietnia 2014, 7:45
Autor: Angela
Fot. Angela
– Przemek był młodym, przesympatycznym, kulturalnym, człowiekiem. Dlatego nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Nie mogę dojść do siebie – mówi Maria Ułaszczuk, jedna z sąsiadek, 31–letniego mężczyzny, którego ciało dzisiaj rano (22.04) sąsiedzi znaleźli pod blokiem, w którym mieszkał. Do tragedii doszło przy ul. Noskowskiego w Jeleniej Górze. – Ustalamy okoliczności śmierci mężczyzny – informuje podinsp. Edyta Bagorowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Jeleniogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zwłokach mężczyzny od sąsiadów około godz. 7.30. – Wyszłam na balkon i kątem oka zobaczyłam nogi człowieka – opowiada pani Maria. – Krzyknęłam do męża, że pod blokiem leży człowiek. Pobiegliśmy do sąsiadów na dół. Usłyszeliśmy, że to chyba Przemek i że już zadzwonili na policję. Nie mogliśmy w to uwierzyć. Przemek to bardzo grzeczny chłopiec, nigdy nie widziałam go z piwem czy po alkoholu. Zawsze był bardzo grzeczny, uprzejmy. Mieszkał z ojcem. Matka zmarła kiedy był dzieckiem. Miał starszego brata, który założył rodzinę we Wrocławiu. Nie mam pojęcia, co mogło się stać - dodaje wstrząśnięta jeleniogórzanka.

Mężczyzna mieszkał na czwartym piętrze. I wszystko wskazuje na to, że wypadł z balkonu. Zginął na miejscu. Niewykluczone, że było to samobójstwo.

- Przyczyny i okoliczności tej tragedii ustalą biegli, obecnie na miejscu prowadzone są czynności procesowe i operacyjne z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze – mówi podinsp. Edyta Bagrowska. – Przesłuchujemy świadków, ustalamy okoliczności, ale jest jeszcze za wcześnie, by mówić o szczegółach – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dotacji niestety nie starczyło dla wszystkich

Udaremniony przemyt marihuany za 4,5 mln zł  

Raport ws. koronawirusa

Czytaj również

Dachowanie skody

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Pestkowe warsztaty wystartowały

Grota Roweckiego i Ptasia bez wody

Pętla prawie gotowa

Autobusy MZK wracają na swoje trasy

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Nie żyje Adam Blicharski