Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

JELENIA GÓRA: Tak wyglądał bandyta!

Czwartek, 14 lutego 2008, 15:16
Aktualizacja: Piątek, 15 lutego 2008, 7:58
Autor: carioca
Fot. KMP
Policja poszukuje sprawcy napadu na agencję GetinBanku w Jeleniej Górze, do którego doszło 31 stycznia około godziny 12.30. Przedstawiamy portret pamięciowy sprawcy!

Jak ustalili funkcjonariusze, nieznany sprawca przedmiotem przypominającym broń zmusił pracownice banku do wydania pieniędzy, po czym uciekł.

W dniu napadu sprawca ubrany był w czarną czapkę, sportowe ciemne okulary, kurtkę koloru czarnego, na nią wyłożony miał kaptur w kolorze szarym, ciemne spodnie oraz czarne buty z prostokątnym przodem. Mężczyzna posiadał ze sobą torbę koloru czarnego przypominającą torbę po laptopie formatu A-4.

Na podstawie zeznań świadków sporządzono rysopis sprawcy napadu, według którego ma on około 30-35 lat, około 173 cm wzrostu i jest krępej budowy ciała.

– W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawcy napadu, o natychmiastowy kontakt z policją pod numer 997 bądź bezpośrednio do policjanta prowadzącego postępowanie w Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KMP w Jeleniej Górze pod numer 075/75-20-523, 072/75-20-219 lub 075/75-20231 – apeluje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Msza w intencji strażaków

Bez przełomu ws. oczyszczalni ścieków

Puścili ruch bez uzgodnienia

Czytaj również

Wandale zniszczyli Park Leśny

Cały pociąg gwiazd  

Wyniki Kowarskiego Budżetu Obywatelskiego

Głosowanie wciąż trwa

Nie będzie wody

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Kolejny „Senior Online” już 10 maja

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Nowe tablice MZK