Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

JELENIA GÓRA: Szykuje się gorąca sesja

Poniedziałek, 4 lutego 2008, 16:32
Aktualizacja: 19:35
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Pełne emocji mogły być obrady kolejnej sesji rady miejskiej, która zbiera się 5 lutego w ratuszu. W porządku drugiej części spotkania, czyli 12 lutego, zapisano uchwałę budżetowa.

Nie jest wykluczone, że na sesję przyjdą do ratusza mieszkańcy ulicy Cinciały, traktu położonego między Jelenią Górą a Cieplicami, którego mieszkańcy od lat nie mogą doprosić się od władz miasta utwardzenia nawierzchni jezdni.

Stosowne ulotki na wspomnianej ulicy wywiesił przewodniczący oddziału stowarzyszenia Stop Korupcji Oliwer Kubicki. Zachęca w nich jeleniogórzan z tej części miasta, aby pojawili się we wtorek o 9 w ratuszu. Nie tylko 12 lutego, lecz także jutro (wtorek).

– Radni będą debatować o planie finansowym miasta – napisał O. Kubicki, który liczy, że prezydent Marek Obrębalski wytłumaczy mieszkańcom przed kamerami „dlaczego w mieście nie załatwia się naszych spraw”.

- Mam też nadzieję, że prezydent będzie potrafił wytłumaczyć, dlaczego w budżecie łatwo znaleźć środki na Bal Noworoczny(19 tys. zł), czy odszkodowania dla bezprawnie zwolnionych pracowników UM (ponad 75 tys. zł), a nie można wysupłać pieniędzy na remont i oświetlenie 180 metrów drogi - napisał do nas Oliwer Kubicki.

Relację z jutrzejszej sesji zamieścimy w naszym wtorkowym serwisie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bez przełomu ws. oczyszczalni ścieków

Pętla prawie gotowa

Oficjele otworzyli, czas na szczepienia

Czytaj również

Puścili ruch bez uzgodnienia

Emocjonujący sezon La Liga – Sytuacja na finiszu

Nowe tablice MZK

Wandale zniszczyli Park Leśny

Dzień Osła

Grota Roweckiego i Ptasia bez wody

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Raport ws. koronawirusa

Sprawdzali stan pojazdów