Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

Rgion/Praga: Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Karkonosze zostaną zaprezentowane w Pradze dzisiaj i jutro (29–30 kwietnia) podczas uroczystości związanych z obchodami 10 rocznicy przyjęcia do Unii Europejskiej Polski i Czech. Impreza organizowana jest przez czeski rząd na Strzeleckim Ostrowie. Szklarska Poręba i Karpacz zostały zaproszone przez Ambasadę RP w Pradze.

Przedstawiciele biur promocji Szklarskiej Poręby i Karpacza zaprezentują nasz region zachęcając mieszkańców Czech i turystów odwiedzających czeską stolicę do przyjazdu w Karkonosze.

Impreza ma charakter otwarty a jej program nastawiony jest przede wszystkim na rodziny z dziećmi oraz młodzież. W programie liczne występy, koncerty i wystawy. Wśród wystawców będą obecni również przedstawiciele innych 22. europejskich krajów i regionów turystycznych. Stoisko Karkonoszy będzie sąsiadowało z Austrią, Portugalią, Rumunią i Holandią.

Pracownicy Referatów Promocji Miasta zaprezentują atrakcje Szklarskiej Poręby, Karpacza, Jeleniej Góry i pozostałych miejscowości karkonoskich. Na stoisku rozdawane będą materiały promocyjne w języku czeskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nielegalna spalarnia?

Wody to nie śmietnik  

Pamięci Waldemara Wiśniewskiego

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Modernizacja oczyszczalni zagrożona?

Pada w regionie – strażacy interweniują

Straż miejska złamała prawo?

Dzień Tuńczyka

Rozpoczął się proces

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Dzień Położnej

Sprzątanie Ochotnicy