Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Jelenia Góra: Szczęśliwy finał poszukiwań 14–latki z Jeleniej Góry

Wtorek, 14 września 2021, 13:02
Aktualizacja: 13:04
Autor: 112
Fot. Archiwum
13 września kilka minut po 14.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony przez dziadka o zaginięciu 14-letniej wnuczki. Opiekun był zaniepokojony, ponieważ dziewczyna rano wyszła do szkoły, do której nie dotarła. Jej plecak został odnaleziony przez kobietę będącą na spacerze w okolicach ogrodów działkowych przy ul. Morcinka w Jeleniej Górze.

Jeleniogórscy policjanci rozpoczęli poszukiwania 14-latki. Sprawdzono szpitale, pogotowie, teren w pobliżu miejsca zamieszkania, rozpytano znajomych dziewczyny oraz osoby z jej najbliższego otoczenia.

W trakcie czynności policjanci uzyskali informację, że poszukiwana nastolatka może przebywać u koleżanki w jednej z miejscowości powiatu karkonoskiego. Ostatecznie odnaleźli ją w mieszkaniu kolegi w innej miejscowości. Nastolatka oświadczyła, że chciała spędzić czas ze swoimi znajomymi, a nie powiedziała o tym dziadkom, gdyż ci najprawdopodobniej by jej na to nie pozwolili. Plecak ukryła, bo utrudniał jej poruszanie się. Po około trzech godzinach poszukiwania zakończyły się, a nieletnia cała i zdrowa została przekazana pod opiekę dziadków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oznakuj swój rower

Czujna seniorka nie dała się oszukać

Park rozrywki nie tutaj?

Czytaj również

Posłanka Lewicy: Bóg alimentów nie płacił

Piknik miejski za nami

Zatrzymany za kradzież samochodu

Skatepark przy Lubańskiej rozebrany

30 lat Straży Miejskiej

Złamał zakaz zbliżania się do matki

Auto uderzyło w szynobus

Trzeźwy poranek na jeleniogórskich drogach

Akcja „Prędkość” na jeleniogórskich drogach